Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2016 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

DOSTIHY: Trojnásobný víťaz z cheltenhamského vrcholu Vautour po smrti

DUBLIN 6. novembra (SITA) – Špičkový írsky dostihový kôň zo skokanského odvetvia Vautour je po smrti. Z nezisteného dôvodu utrpel vo výbehu, v ktorom bol s ďalšími štyrmi zverencami Willieho Mullinsa, zlomeninu prednej nohy a veterinár vyriekol smutný ortieľ. Zronený Mullins to potvrdil pre Racing Post. Sedemročný hnedý valach s francúzskym pôvodom Vautour absolvoval 16 štartov, z ktorých vyťažil 10 prvenstiev a zarobil v prepočte 596 128 libier. Trikrát sa presadil na vrcholnom marcovom cheltenhamskom festivale prekážkarskej sféry National Hunt. Bolo to na Novices´ Hurdle 2014, Novices´ Chase 2015 a Ryanair Chase 2016. Reprezentoval rodinu Ricciovcov a jeho najčastejším partnerom bol džokej Ruby Walsh.

mg;ko

K téme

MPRV: Závodisko: Lukratívne obsadená Veľká aprílová cena na Veľkonočnu nedeľu MPRV: Závodisko v Bratislave čakajú nové výzvy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.