Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. novembra 2016 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

DOSTIHY: Freddy Tylicki po páde v Kemptone ochrnutý od pása nadol

LONDÝN 5. novembra (SITA) – Vážne následky mal pre nemeckého džokeja s poľskými koreňmi a sídlom vo Veľkej Británii Freddyho Tylického pondelňajší hromadný pád na rovinových dostihoch v Kemptone. Jazdec je ochrnutý od pása nadol. V piatok to v komuniké uviedla výkonná riaditeľka Fondu pre zranených džokejov Lisa Hancocková: „Zostáva na jednotke intenzívnej starostlivosti a v dohľadnom čase nebude prijímať žiadne návštevy.“ Tridsaťročného Tylického po kolízii, do ktorej sa dostali štyria jazdci, transportovali vrtuľníkom do Nemocnice svätého Juraja v Tootingu, podstúpil operáciu. Syn bývalého špičkového džokeja Andrzeja Tylického jazdil 21. júla 2013 na petržalskom derby-mítingu, triumfoval s českým Dux Scholarom na Bratislavskej míli, na samotnej „modrej stuhe“ skončil s nemeckým Saloon Dayom druhý.

ko

K téme

MPRV: Závodisko: Lukratívne obsadená Veľká aprílová cena na Veľkonočnu nedeľu MPRV: Závodisko v Bratislave čakajú nové výzvy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.