Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2016 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

DOSTIHY: Český Wireless štvrtý na Group 1 o 275 000 eur v Ríme

RÍM 6. novembra (SITA) – Český 5-ročný ryšiak s francúzskym pasom Wireless zo stajne Leram Milana Kříža skončil v nedeľu na hipodróme Capannelle v Ríme o 7 dĺžok štvrtý z deviatich na dostihoch Premio Roma GBI Racing (rovina, Group 1, 2000 m, pre 3-ročné a staršie kone, celková dotácia 275 000 eur). V sedle zverenca Václava Luku ml. z Bošovíc bol francúzsky džokej Théo Bachelot pri outsiderskej stávkovej kvóte 10,2. Podľa Racing Postu získal v prepočte 11 029 libier. Za 2:06,80 min o 1,5 dĺžky zvíťazil nemecký Potemkin (dž. Eduardo Pedroza, 3,75), ktorý reprezentuje známeho exfutbalistu Klausa Allofsa a Žrebčín Fährhof kávových magnátov Jacobsovcov a pripravuje ho Andreas Wöhler v Güterslohu pri Bielefelde.

ko

K téme

MPRV: Závodisko: Lukratívne obsadená Veľká aprílová cena na Veľkonočnu nedeľu MPRV: Závodisko v Bratislave čakajú nové výzvy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.