Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. decembra 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Dobrovolníci z Amway priniesli nádielku do detských domovov

BRATISLAVA 17. decembra – Deti zo slovenských detských domovov zažili netradičnú vianočnú nádielku, ktorú im pripravili zamestnanci a obchodní partneri zo spoločnosti Amway v spolupráci s organizáciou Úsmev ako dar.

V bratislavskom centre Eurovea usporiadali športové popoludnie pre deti zo štyroch detských domovov v Bratislave, Bernolákove a Skalici.

„Bolo to pre ne zaujímavé spestrenie reality v detských domovoch, čo im najmä pred Vianocami urobilo radosť,“ hovorí Mária Soboličová z Úsmevu ako dar.

Odpoludnie doplnila aj parkurová skupina Urban Sense z Českej republiky, ktorá predviedla deťom časť umenia akrobacie, napríklad salta, premety a ďalšie atraktívne kúsky, z ktorých boli deti nadšené. Deti si mohli vyrobiť vianočné ozdoby alebo zahrať florbal či malý fotbal.

Okrem toho spoločnosť Amway darovala tiež niekoľko krabíc s pracími práškami, čistiacimi prostriedkami ako aj hygienické potreby.

Spoločnosť Amway spolupracuje s organizáciou Úsmev ako dar už niekoľko rokov. Spoločenská zodpovednosť je súčasťou firemnej filozófie Amway od založenia v roku 1959.

V roku 2003 k aktivitám v tejto oblasti pribudla aj kampaň na podporu detí One by One a v roku 2014 kampaň na podporu boja proti detskej podvýžive Power of 5.

Kampaň One by One vystihujú aj nasledujúce čísla: Celkom pomohla 11 miliónom detí. Zamestnanci a obchodní partneri Amway odpracovali 3,1 miliónov hodín dobrovoľnej práce a venovali deťom v núdzi 225 miliónov dolárov vo forme finančných príspevkov či výrobkov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Zbierka okuliarov v Dúbravke zlomila rekord Na tragédiu pandémie budú pamätať aj žiaci v Senci

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.