Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. septembra 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Dobrodružná študentská súťaž UPPP 2015

BRATISLAVA 25. septembra – S mottom „Tvoje dobrodružstvo ťa čaká…“ otvára Skupina MOL 2. ročník svojho medzinárodného programu s názvom UPPP, zameraného na nábor talentov. Študenti sa môžu do programu prihlásiť prostredníctvom internetovej simulačnej hry do 15. októbra 2015. Súťažiť budú pri riešení priemyselných a strategických úloh vo virtuálnych scenároch, ktoré vytvorila Skupina MOL. Tri najlepšie tímy budú potom súperiť o hlavnú cenu, pričom najlepšie talenty získajú možnosť naštartovať svoju kariéru v 18-mesačnom programe Skupiny MOL „UPPP Technical Placement Programme”.

Študenti, ktorých hlavným študijným odborom sú geologické vedy a riadenie petrochemických alebo inžinierskych projektov, majú od 24. septembra do 15. októbra 2015 možnosť zaregistrovať sa do súťaže na stránke www.uppp.info. V prípravnej fáze si potom pozvú priateľov alebo si vyhľadajú potenciálnych spoluhráčov z registračnej databázy podľa krajiny, univerzity alebo konkrétneho študijného odboru. Najlepších päť tímov bude v živom finále v Budapešti súťažiť o ceny v celkovej výške 25 000 eur, pričom tí najtalentovanejší dostanú pracovnú ponuku alebo možnosť zúčastniť sa na programe Skupiny MOL „UPPP Technical Placement Programme”.

Skupina MOL chce osobitne povzbudiť študentky, aby sa prihlásili do programu UPPP. Jednou z jeho úspešných absolventiek je Hina Arshadová, ktorá pracuje ako inžinierka v spoločnosti MOL Pakistan. Záujemcom o súťaž UPPP odkazuje: „Zažijete rozmanitosť sveta ropy a zemného plynu. Otestujete si svoje zručnosti a technické vedomosti a naučíte sa ich efektívne využívať pri riešení výziev a vytváraní hodnôt. Budete pri tom v kontakte s ostatnými študentmi z rôznych prostredí a kultúr. Neváhajte, verte si a ukážte, čo viete. “

Zdravka Demeter Bubalová, viceprezidentka pre Ľudské zdroje Skupiny MOL, dodala: „Sme hrdí na naše programy náboru talentov. Nekopírujú tradičné spôsoby výberu, ale ponúkajú jedinečný prístup k podpore rozvoja mladých odborníkov. V tomto roku pokračujeme v dobrodružstve UPPP s ešte väčším nadšením a ponúkame kvalifikovaným špičkovým študentom šancu skúsiť formou hry skutočné životné výzvy. Najväčšou výhrou je potom príležitosť stať sa súčasťou divízie Upstream Skupiny MOL. Program UPPP je venovaný tým študentom, ktorí hľadajú nové dobrodružstvá a chcú naštartovať svoju kariéru v ropnom a plynárenskom priemysle.“

18-mesačný program s technickým zameraním „UPPP Technical Placement Programme” je založený na štyroch pilieroch, ktoré zahŕňajú praktické skúsenosti, štruktúrovaný teoretický učebný plán s obchodným a technickým obsahom a učebné lekcie, ktoré umožnia získať prehľad o práci v rámci Skupiny MOL. Hlavným cieľom je rozvoj najdôležitejších podnikateľských zručností a technickej odbornosti.

Viac informácií o programe UPPP nájdete na: www.uppp.info a www.facebook.com/moluppp

Video o programe: https://www.youtube.com/watch?v=MI78b3_MecA

O súťaži UPPP
UPPP je výnimočná súťaž, ktorej cieľom je zvýšiť povedomie o Skupine MOL medzi študentmi a absolventmi vysokých škôl a univerzít v oblasti prieskumu a ťažby ropy. Do súťaže sa môžu prihlásiť študenti, ktorí momentálne študujú geologické vedy alebo ropné inžinierstvo. Najskôr budú súťažiť cez online platformu pri riešení priemyselných a strategických úloh. Najlepšie tímy budú pozvané na živé finále do Budapešti, kde budú súperiť o ceny v hodnote 25 000 eur. Okrem toho môžu študenti, ktorí prejdú ďalším výberovým procesom, dostať pracovnú ponuku alebo príležitosť zúčastniť sa na 18-mesačnom programe s technickým zameraním. Študenti, ktorí ešte nie sú v poslednom ročníku štúdia, môžu dostať ponuku na štipendium, účasť na školení a letnú stáž.

O UPPP Technical Placement Programme – programe technického umiestnenia UPPP

UPPP Technical Placement Programme je 18-mesačný rozvojový program pre mladých odborníkov, ktorý sa zameriava na sektor prieskumu a ťažby. Zakladá sa na štyroch pilieroch, zameraných na praktické skúsenosti a školiace moduly. Hlavným cieľom je rozvoj základných podnikateľských zručností a technickej odbornosti.

O Skupine MOL
Skupina MOL je integrovaná, nezávislá, medzinárodná ropná a plynárenská spoločnosť s ústredím v Budapešti v Maďarsku. Pôsobí vo viac ako 40 krajinách, má dynamický medzinárodný tím, ktorý pozostáva z 27 000 zamestnancov a má viac než 100-ročnú históriu vo svojom odvetví. Prieskumné a výrobné aktivity spoločnosti MOL vychádzajú z viac než 75-ročných skúseností v oblasti uhľovodíkov. V súčasnosti má Skupina ťažobné aktivity v 8 krajinách a prieskumné aktíva v 14 krajinách. Skupina MOL prevádzkuje v rámci integrovaného riadenia dodávateľského reťazca štyri rafinérie a dve petrochemické továrne v Maďarsku, na Slovensku a v Chorvátsku. Skupina MOL tiež vlastní sieť viac než 2000 čerpacích staníc v 11 štátoch strednej a juhovýchodnej Európy.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

30 rokov Nostalgie s Kidom, na plátne i pápežské baziliky Ríma V Nostalgii Hieronymus Bosch, nový Woody Allen i James Bond

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.