Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. novembra 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Do londýnskych štúdii Warner Bros s Bory Mall

BRATISLAVA 18. novembra 2016 – Bory Mall a Cinemax Bory vám prinášajú súťaž, s ktorou môžete vyhrať výlet na miesta natáčania Harryho Pottera a filmu Fantastické zvery a ich výskyt. Okrem toho si zamilujete nakupovanie darčekov, pretože v Darčekárni Bory môžete získať originálne balenia a popri tom si užijete klzisko.

Bory Mall získal už svoj predvianočný darček v podobe Breeam Certifikát (Building Research Establishment’s Environmental Assessment Method) a oficiálne potvrdenie o tom, že je „zelený“ a vy získate kopec darčekov v našich súťažiach.

Súťaž Fantastické zvery a ich výskyt

Už od 21.11. sa môže každý z vás zapojiť do hľadania fantastických zverov a vyhrať exkluzívny výlet do Londýna pre dvoch. Princíp je jednoduchý – ráno počúvajte rádio Europa2 a poobede sledujte portál pluska.sk, kde sa dozviete indície. Vďaka nim nájdete v Bory Mall QR kódy a s nimi aj mená čarovne rozkošných zverov z najnovšieho filmu podľa predlohy J.K. Rowlingvej. Stačí poslať na adresu bory@bory-mall.sk mená aspoň piatich zverov (s predmetom Fantastické zvery) a ste v hre!

Klzisko a Darčekáreň Bory

Už dva roky sme tu pre vás a aj v tomto predvianočnom období vám chceme urobiť radosť. My sa radujeme, že aj v zahraničí ocenili náš prístup k ekológií či priestory, v ktorých nakupujete. Vy sa tešiť budete tiež, opäť vámponúkneme čosi navyše. Tentokrát to bude bezplatné klzisko pre fanúšikov ľadu každého veku od 26.11. a Darčekáreň Bory. Vyberte si krabicu v tvare koníka, sovy alebo mačky a prekvapte svojich blízkych netradičným balením vašich darčekov. Stačí mať blok z nákupu z našich predajní a perfektné prekvapenie je na svete! Nájdete na Infostánku Bory Mall od 26.11.

www.borymall.sk

Bory Mall – Bližšie, než si myslíte

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Cíti sa odkopnutý, ohrdnutý…no nevzdáva sa Sting: My songs. Kritikmi oceňované turné pokračuje aj v roku 2020

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.