Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. októbra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Devín – najkrajšie miesto pre život

BRATISLAVA 1. októbra – V bratislavskej mestskej časti Devín vzniká celkom nová obytná zóna. Na juhozápadnej strane viničných svahov oproti hradu Devín už vyrástli prvé rodinné domy a čoskoro pribudnú ďalšie. Prví majitelia sa budú do svojich novopostavených príbytkov sťahovať už koncom roka. Záujemcovia o bývanie v srdci prírody a pritom iba na skok od mesta, majú teraz možnosť využiť jesennú ponuku 15-percentného zvýhodnenia na všetky voľné pozemky. Cena za meter štvorcový je 255 eur s DPH. Pozemok v najkrajšej časti Devína je tak možné kúpiť už za 153 tisíc eur s DPH.

S výstavbou vysnívaného domova je možné začať už dnes. Potrebná infraštruktúra k pozemkom je zabezpečená. Komunikácie a všetky prípojky inžinierskych sietí sú k dispozícii. Zelené terasy Devín budú mať všetky výhody komunitného bývania. Správcovská spoločnosť zabezpečí kosenie trávnikov i drobné opravy.

Financovanie nie je problém
Záujemcovia o bývanie na Zelených terasách Devín môžu využiť zvýhodnené podmienky financovania, ktoré zahŕňajú napríklad možnosť prefinancovať 100% kúpnej ceny, oslobodenie alebo zníženie niektorých poplatkov a výhodnejšiu úrokovú sadzbu. V ponuke je ešte stále 26 pozemkov určených na individuálnu výstavbu. Stačí si už len vybrať…

Viac na www.zeleneterasy.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program Dobrovoľníci zo spoločnosti Henkel Slovensko sa opäť zapojili do podujatia Naše Mesto

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.