Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
104318_avion gumici 676x430.jpg
27. mája 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Desať ohrozených druhov zvierat spoznáte v Avione

27.5.2024 – Obľúbené Zvieratká Gumíci sú späť v Avione! Čo sú Gumíci? Jedinečné figúrky predstavujú 10 ohrozených zvierat z celého sveta od exotických tigrov a plameniakov až po žabky, ktoré žijú aj na Slovensku. Figúrky Gumíkov slúžia aj ako gumy, ktoré symbolizujú vymiznutie – teda vyhynutie ohrozených zvierat na našej planéte. Zbieraním Gumíkov získajú návštevníci Avionu ilustrovanú knižku so zaujímavými informáciami o biodiverzite a ohrozených zvieratách na našej planéte.

„V priebehu uplynulých 100 rokov prispeli ľudia k úhynu 83 % všetkých cicavcov, ktoré žijú v divočine, a polovice druhov rastlín. Práve hravá zberateľská kampaň Zvieratká Gumíci učí deti aj dospelých spoznávať ohrozené zvieratá. Teší nás, že Gumíci sa stali veľmi obľúbenou kampaňou. Veríme, že inšpirujeme ľudí k správaniu, ktoré má pozitívny vplyv na naše životné prostredie,“ hovorí Petra Vojtasová, marketingová manažérka nákupného centra Avion v Bratislave.

Unikátna akcia Zvieratká Gumíci pre celú rodinu trvá v Avione až do 14. júla 2024. Desať zvieratiek môžu zákazníci získať v podobe figúrok – gúm na gumovanie aj s unikátnou ilustrovanou knižkou Zvieratká Gumíci.

Ako funguje zbieranie Gumíkov v Avione?

Za nákup minimálne v hodnote 7 eur v obchodoch v Avione vrátane IKEA dostane zákazník nálepku v stánku Zvieratká Gumíci (pred predajňou Alltoys).
Za päť nálepiek dostane zberateľ figúrku Gumíka.
Za 10 Gumíkov dostane každý zákazník krásnu edukačnú ilustrovanú knižku Zvieratká Gumíci.

V knižke sú rady, ako môžeme aj svojím konaním zastaviť úhyn zvierat a pomôcť našej planéte. Napríklad kupovať si lokálne potraviny, sadiť kvety a zeleninu, kratšie sa sprchovať, recyklovať odpady a vyberať si produkty šetrné k životnému prostrediu.

Edukačnú kampaň v Avione budú počas júna sprevádzať aj hravé aktivity s Gumíkmi pre malých objaviteľov v sobotu 15. a 22. júna 2024 od 13.00 do 17.00 hod.

Informačný servis

K téme

Sergej Loznica si v Košiciach prevezme Zlatú kameru Naozaj ženy odpúšťajú viac? A prečo vôbec odpustiť tomu, čo vás zranil?!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.