Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. júna 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Denník Šport v upravenom formáte a farebnejší

BRATISLAVA 2. júna – Dnes sa v stánkoch a iných predajných miestach objavil denník Šport v upravenom formáte a farebnejší. Zmeny sú výsledkom situácie, ktorá na slovenskom polygrafickom trhu nastala v súvislosti s avizovaným ukončením tlačiarenských aktivít spoločnosťou Versus. Po dlhých rokovaniach sa tak novým partnerom vydavateľstva Šport Press v oblasti tlače stáva spoločnosť Petit Press.

„Vstupujeme do novej fázy existencie denníka Šport. Netýka sa to len upravenej grafiky a plnej farebnosti na 80 percentách územia SR, čo sú veci, o ktoré sme sa usilovali dlhodobo. Oddnes vydávame denník Šport na dvoch miestach – v Košiciach a Bratislave. Dôvod je jednoduchý. Záleží nám na tom, aby náš čitateľ predovšetkým na východe Slovenska mohol dostávať v rámci slovenských printových médií tie najaktuálnejšie informácie. V porovnaní s konkurenciou to bude evidentné už pri blížiacich sa majstrovstvách Európy vo futbale i olympijských hrách v Riu de Janeiro. Oveľa zložitejšia logistika pri plánovaní a výrobe novín a príloh sa však neodrazí na cene, tá ostáva stále rovnaká – 0,60 eura pri bežnom vydaní a 0,70 resp. 0,80 pri vydaniach s prílohami. Chcem sa poďakovať kolegom a partnerom, zvlášť zamestnancom tlačiarní Versus za dlhé roky úspešnej a priateľskej spolupráce. Dúfam, že si naďalej zachováme priazeň našich čitateľov,“ uviedol riaditeľ vydavateľstva Šport Press Marian Zima.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Jiřina Bohdalová si ma vygúglila a vraj som hezkej prevít, tvrdí Jaro Slávik

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.