Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
95559_gettyimages 1211535896 676x364.jpg
5. mája 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Dedoles spúšťa Innovation Lab. Nové oddelenie sa zameria aj na boj proti globálnemu otepľovaniu

5.5.2021 – Spoločnosť Dedoles sa od ponožiek presúva do oblasti fashion a v tomto roku plánuje analyzovať aj ďalšie obchodné príležitosti, ktoré sú na trhu a predstaviť svoje nové aktivity aj v oblasti gamingu. Cieľom Dedoles je stať sa globálnou značkou s viacerými biznis líniami, a preto v týchto dňoch rozbieha Innovation Lab, v rámci ktorého ponúka nové pracovné príležitosti.

Innovation Lab Dedoles bude analyzovať súčasný biznis model značky a zároveň sa strategicky pozrie na ďalšie príležitosti na trhu. Veľkou úlohou, ktorá nových kolegov v Innovation Lab čaká, je preskúmanie príležitosti v oblasti udržateľnosti technológií s primárnym cieľom znižovať emisie skleníkových plynov, ktoré spôsobujú globálne otepľovanie. Ide o hrozbu, ktorá má dnes už oveľa širší rozmer, klimatické zmeny môžu mať fatálne následky pre celú planétu. „Technologické inovácie sú jedinou cestou, ako môžeme situáciu ešte zvrátiť, ide o najdôležitejšiu globálnu výzvu 21. storočia. Aj Dedoles chce svojou činnosťou a kapitálom, ktorý tvoríme, participovať na tomto globálnom projekte“, hovorí zakladateľ a CEO Dedoles Jaroslav Chrapko.

Innovation Lab tak bude strategicky posúvať značku Dedoles do nových príležitostí. V priebehu tohto roka by v rámci Innovation Lab malo pracovať minimálne päť nových kolegov, ide predovšetkým o analytické pozície.

Informačný servis

K téme

PCR test v Bratislave zoženiete už za menej ako 37 € Dedoles získal ocenenie Slovak Superbrands Award 2021

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.