Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. mája 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

DATALAN IT FORUM 2016: Najväčšie stretnutie IT a biznis komunity

BRATISLAVA 19. mája – Až 88% firiem verí, že zákazníkom poskytujú “excelentné” služby a zážitok. Nanešťastie, len 8% ich zákazníkov si myslí to isté. Zmena zákazníckych nárokov prináša pre firmy novú výzvu: byť výnimočným v customer experience. Ako na to prezradí konferencia DATALAN IT FORUM 2016, ktorá sa uskutoční 26. mája v Bratislave. Na 1 scéne predstaví počas 7 hodín 30 expertov množstvo technologických inovácií, ktoré sa oplatí spoznať.

Odborná konferencia DATALAN IT FORUM, najväčšie stretnutie IT a biznis komunity, ponúkne ten najlepší mix trendov zo sveta technológií, fungujúcich riešení a biznis inšpirácií. Adaptácia na zmeny totiž nie je možnosť – dnes je to už podmienka prežitia. Hlavnými témami konferencie DATALAN IT FORUM 2016 sú preto globálne možnosti oblastí „Data, Connection & Connectivity.“ Hostia konferencie sa dozvedia, ako spracovať veľké množstvo dát z rôznych zdrojov, od senzoriky, cez prepis hlasu až po rozpoznávanie tvárí a emócií. Predstavené budú aj inteligentné technológie pre lepší predaj služieb a moderné zákaznícke centrá. Internet vecí sa zas ukáže v podobe každodenných služieb pre ľudí, ale aj netradičných nápadov, ktoré v praxi výborne zafungovali.

Cieľom konferencie je priniesť slovenským firmám konkrétne tipy, ako zlepšiť používateľskú skúsenosť svojich zákazníkov. Podľa prieskumov spoločnosti Forrester až 7 z 10 biznis lídrov považuje práve customer experience za kritický moment v ich snahe uspieť na trhu. „Svet IT sa už neorientuje len na potreby koncového zákazníka, ale na jeho výborný zážitok a príjemný pocit pri používaní informačných systémov. To predstavuje veľkú výzvu nielen pre IT branžu, ale predovšetkým pre firmy,“ zdôraznil Michal Klačan, technologický líder DATALANu. „Spoločne musíme pochopiť životy zákazníkov, vnímať zmeny prichádzajúce s novou mladou generáciou užívateľov, a nájsť spôsob, ako ich osloviť, zaujať a uspokojiť ich čoraz vyššie nároky.“

Pre firmy je konferencia jedinečnou príležitosťou naštartovať svoju lepšiu verziu: okrem desiatok dobrých nápadov a úspešných príkladov z praxe ich čakajú aj diskusie s lídrami IT trhu a expertmi vo svojom odbore, a príležitosť na osobné konzultácie. Atraktívna je aj šanca exkluzívnych testov technologických noviniek. Hostia si budú môcť vyskúšať intuitívne appky, internet vecí, 3D technológie a virtuálnu realitu na vlastnej koži. Okrem toho je pripravené aj pilotovanie drona cez smartfón.

Konferenciu DATALAN IT FORUM, známu svojím dynamickým formátom a zaujímavými spíkrami, každoročne navštívi viac než 250 hostí. Podľa minuloročného prieskumu bolo s témami, spíkrami a prínosom získaných informácií spokojných 100% účastníkov, a podľa 90% z nich je úroveň akcie neporovnateľne lepšia ako u konkurenčných podujatí.

Okrem inšpirácie si však hostia odnesú aj atraktívne výhry – hlavnou cenou je futuristický elektromobil Tesla Model S na celý víkend! A zaujme určite aj charizmatický Stijn Otten, ktorý sa k hosťom pripojí priamo z európskeho sídla Tesla Motors a ako expert zodpovedný za globálne inovácie v oblasti mobility prezradí, ako natrvalo zmeniť fungovanie firiem a ich služieb v prospech moderných zákazníkov.

Využite príležitosť a príďte sa aj vy 26. mája do hotela DoubleTree by Hilton v Bratislave inšpirovať a zoznámiť s inováciami, ktoré majú budúcnosť.
Pre kompletný program a online registráciu kliknite na www.datalanitforum.sk

Hlavnými partnermi konferencie DATALAN IT FORUM 2016 sú spoločnosti SAMSUNG, CISCO, IBM a Hewlett Packard Enterprise. Účasť na konferencii je bezplatná, kapacita je však obmedzená.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Firmy od technológií očakávajú efektivitu, zákazník pozitívnu skúsenosť Viac ako tretina detí na Slovensku by ocenila vzdelávanie v oblasti technológií

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.