Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. novembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Ďalší Silvester plný zábavy s Darou Rolins!

BRATISLAVA 20. novembra – Najväčší Silvester pod Tatrami zažijú Slováci aj zahraniční návštevníci na konci tohto roku v AquaCity Poprad. Akcia FUN WHITE spojí silvestrovské šialenstvo s cool zábavou v bazénoch najväčšieho aquaparku na východe Slovenska. „Je to skutočná chuťovka v oblasti zábavy. V bazénoch Blue Sapphire sa strhne najväčšia bazénová party. Na pódiu, ktoré bude stáť na našich bazénoch na návštevníkov AquaCity čaká nielen DJ, ale aj plno zábavy a prekvapení. Na Silvestra si u nás môže každý zasúťažiť, čaká nás pestrý animačný program ale aj vodný aerobic, klubové tance a tombola na konci večera,“ hovorí Lenka Chovancová.

Prečo AquaCity zbelie?
Prečo FUN WHITE? Bude v AquaCity snežiť? Nie, sneh bude pripomínať iba povinne biele oblečenie. „Každý návštevník bude musieť prísť v bielom oblečení a plavkách. Takže naše AquaCity sa symbolicky zasneží. Biela je farbou zimných Tatier. Za povinne bielu dostanú všetci silvestrujúci bohatý program, plný hudby a zábavy. V cene vstupenky je, samozrejme aj špeciálny ľadový welcome drink. Po ňom sa všetci môžu vyblázniť v bazénoch, uprostred veľkej silvestrovskej party diskotéky. A tá bude skutočne bombastická!,“

Oslávime spolu desiatku
Jej slová potvrdzuje arzenál AquaCity – na ľudí čakajú špeciálne pyrotechnické efekty, UV efekty a najsilnejšie UV delá, aké si vedia predstaviť. „Navyše nás čaká premiéra novej laserovej show. Nový rok bude aj oslavou desiateho výročia vzniku AquaCity Poprad. Je to fakt, sme tu už celé desaťročie. Pred toľkými rokmi sme vytvorili na Slovensku niečo výnimočné, nový typ zábavy, relaxu, oddychu, ktorá nekončí ani po desiatich rokoch. Výročie s nami oslávi aj Dara Rolins, hviezdy z Old School Brothers a tanečníci zo show Sangre Nueva,“ dodáva Lenka Chovancová.

Aj na zdravie „AquaCity“ si môžu návštevníci pripiť špeciálnymi drinkami za akciové ceny. Zábava potrvá od 19. hodiny až do štvrtej rána!

V Poprade sa chystajú na skutočne divokú silvestrovskú jazdu. Zvedavci, ktorým tieto informácie nestačia, sa dozvedia viac na www.aquacity.sk. Vstupenky majú záujemcovia v predaji v aqua pokladniach, v sieti Ticketportal, alebo na webe – aquashop.aquacityresort.com. FUN WHITE onedlho zmení Silvester!

www.aquacity.sk

Pozrite si Silvester z roku 2012
http://www.youtube.com/watch?v=jR7g88qtLXg

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Bezdymová zóna priniesla množstvo noviniek a festivalových vychytávok V Rimavskej Bani predstavili dva projekty, ktoré zatraktívnia turistickú ponuku regiónu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.