Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. decembra 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Ďakujeme Vám za celý rok a tešíme sa na ďalší

BRATISLAVA 29. decembra – Aj v roku 2014 sme robili všetko pre splnenie Vašich snov a po rušnom roku nastala vhodná chvíľa povedať ĎAKUJEME.

Ďakujeme za to, že sme Vám každý týždeň mohli ponúknuť niečo nové. Ochutnali ste s nami špeciality z ázijských, škandinávskych, pyrenejských, alpských a mnohých ďalších kuchýň. S našimi módnymi kolekciami ste navštívili Rím, Lisabon, Štokholm aj Londýn. Spoločne sme varili, športovali, majstrovali, učili a zabávali sa.

Ďakujeme za Vašu priazeň. Vďaka Vám sme získali mnoho ocenení, ako napríklad Cenu verejnosti v rámci súťaže Obchodník roka a obhájili sme aj naše víťazstvá v ankete Hermes Komunikátor roka.

Uspeli sme aj vo viacerých reprezentatívnych prieskumoch verejnej mienky – podľa Vášho názoru ponúkame najčerstvejšie výrobky (TNS Slovakia, október 2014) a sme najkvalitnejším medzinárodným maloobchodným reťazcom na Slovensku (QUDAL – ICERTIAS, máj 2014).

Ďakujeme za Vašu vernosť. Vážime si ju a preto sme v roku 2014 obdarovali stovky tisícov z Vás. Rozdávali sme zaujímavé tematické brožúry, audiorozprávky, veselé figúrky Stikeez a kuchárske knihy. Mnohí z Vás vyhrali nákupy zadarmo a vecné ceny. Pravidelným sladkým darčekom pre Vás sú recepty Adriany Polákovej, ktorá sa na jar pridala k našim majstrom kuchyne Marcelovi a Romanovi.

Ďakujeme za to, že ste s nami boli celý rok. Bol to už náš desiaty spoločný rok. Chceme sa pre Vás aj naďalej zlepšovať. V roku 2014 sme preto modernizovali 14 a zväčšili 20 predajní. V našich prevádzkach sme vybudovali 22 vlastných pekární. Ďakujeme za to, že pomáhate spolu s nami. V Ekohre ste vyzbierali stovky ton plastových fliaš a vďaka Vám rastú v tatranských lesoch desaťtisíce nových stromčekov.

Ďakujeme za celý rok a tešíme sa na ďalší. Aj v roku 2015 sa budeme snažiť plniť Vaše želania.

Prajeme Vám Vianoce plné chutí a zážitkov,
Váš Lidl

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Liečba vysokého LDL cholesterolu je vo väčšine prípadov doživotná Za 20 rokov zrealizovali zdravotní klauni na Slovensku vyše 32 000 klauniád

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.