Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. apríla 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

DAB v Nitre uvedie v júni inscenáciu Podivný prípad so psom

Inscenácia Podivný prípad so psom bude poslednou premiérou tejto sezóny. Humorný a dojímavý príbeh pätnásťročného Christophera, najmladšieho detektíva v histórii, ktorý je neobyčajne nadaný, citlivý, mimoriadne vyniká v matematike, ale nerozumie ľudským citom dospelých a vo všednom živote je stratený. Jednoducho: Christopher má rád čísla, žije sám so svojím otcom a je autista.

Keď raz v noci objaví na záhrade susedov psa zapichnutého vidlami, ako obdivovateľ Sherlocka Holmesa začne viesť vlastné detektívne vyšetrovanie. Vo svojich rozhodnutiach postupuje prísne logicky a rozhodne sa vyšetriť najväčšiu záhadu vo svojom okolí – kto zabil psa jeho susedy. Pátranie ho privedie na dobrodružnú cestu, ktorá obráti jeho svet hore nohami. Počas vyšetrovania rozlúšti nejednu záhadu, nielen okolo prípadu so psom, ale aj záhadu súvisiacu s jeho rodinou.

Celoslovenská premiéra: 9. júna 2016 – Štúdio DAB

Herecké obsadenie: Tomáš Turek, Alena Pajtinková, Ján Gallovič a. h., Daniela Kuffelová, Lenka

Barilíková, Peter Oszlík

Réžia: Soňa FERANCOVÁ

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Vysielanie Rádia Patria bude na Žitnom ostrove spoľahlivo dostupné RTVS pokračuje v technologickom rozvoji: Rádio PATRIA už aj v digitálnej kvalite

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.