Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. júna 2013 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Cyklistické Le Mans na Slovakia Ringu

BRATISLAVA 17. júna – Slovakia Ring ovládnu bicykle a na 24 hodín utíchne zvuk silných motorov. Namiesto áut sa po dráhe budú preháňať amatérski aj profesionálni cyklisti. Postavte tím aj vy a zažite 27. a 28. júna jedinečné podujatie 24h Slovakia Ring cycling race.

Vlaňajší ročník cyklistických pretekov na Slovakia Ringu sa niesol v duchu obdivuhodných športových výkonov a prekonávaní vlastných limitov. 27. júna 2013 sa na okruhu Slovakia Ring stretnú všetci priaznivci cestnej cyklistiky a zmerajú si sily na unikátnom podujatí, ktoré otestuje ich vytrvalosť a tímového ducha. 24h Slovakia Ring cycling race spojí dokopy vytrvalostné okruhové preteky s krásou jedného z najnáročnejších a najdostupnejších športov. Na štart pretekov sa môžu postaviť jednotlivci alebo 2, 4, 6 až 8-členné tímy v kategóriách mužov, žien a zmiešané.

Nezáleží na tom, či ste profesionál alebo cyklista amatér, západ slnka nad Slovakia Ringom a jednu z najkratších nocí roka si na okruhu vychutná každý. Otestujete si svoju výdrž a zažijete unikátne preteky. Ukážkou nezlomnej vôle bude tím zložený z postihnutých športovcov, ktorí sa rozhodli absolvovať celé preteky na handbikoch.

Účastníkom podujatia bude k dispozícii celý areál Slovakia Ringu vrátane boxov, v ktorých majú zvyčajne zázemie špičkové pretekárske tímy. Regeneráciu priamo na okruhu zabezpečí športový masér, pomáhajúci všetkým pripraviť svaly na skvelé výkony. Štartovné na pretekoch je od 35 eur.

24h Slovakia Ring cycling race organizuje okruh Slovakia Ring v spolupráci s Finančným centrom Team o.z., s podporou Slovenského zväzu cyklistiky. Príďte si vychutnať atmosféru ojedinelej a jedinečnej cyklistickej súťaže na Slovakia Ring.

Viac na www.slovakiaring.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Nájomné A-čkových kancelárií bude kvôli indexácii drahšie. Riešením je kúpa vlastných priestorov Škoda Bike Open Tour na budúci rok čaká už jedenásty ročník

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.