Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2.jpg
Foto: COOP Jednota
17. mája 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

COOP Jednota Krupina otvorila v Modrom Kameni nový supermarket

COOP Jednota Krupina otvorila nový supermarket v Modrom Kameni, v malebnom meste na juhu Slovenska. Predajňa je 52. supermarketom v portfóliu spotrebného družstva.

V piatok 12. mája 2023 otvorilo regionálne spotrebné družstvo COOP Jednota Krupina nový supermarket v Modrom Kameni. Už 52. supermarket stojí na mieste, kde predtým COOP Jednota Krupina prevádzkovala malú predajňu potravín. V lete 2022 bola stará budova predajne zbúraná a na jej mieste stojí nový moderný supermarket s predajnou plochou 280 m2.

Atraktívny dizajn predajne

Supermarket ponúka bezbariérový vstup z nového parkoviska pre zákazníkov. Atraktívny je aj samotný dizajn predajne, ktorý láka moderným vzhľadom a drevenými doplnkami. Predajný priestor je vybavený moderným a ekologicky šetrným zariadením, ktoré spĺňa štandardy vo vzťahu k životnému prostrediu. COOP Jednota Krupina ponúka v novom supermarkete komfortný priestor na nakupovanie a výber až zo 4 700 druhov tovarov, najmä slovenskej produkcie. „Rozvoj obchodnej siete je pre družstvo prioritou, keďže zákazníci sú z roka na rok náročnejší. Robíme všetko preto, aby sme vyhoveli čo najviac potrebám a preferenciám k ich spokojnosti. Otvorenie supermarketu bolo jednoznačne potrebné, keďže maličká predajňa potravín v starej budove už nespĺňala naše štandardy. Moderný predajný priestor tohto supermarketu aktuálne spĺňa kritéria súčasnosti z hľadiska ponuky sortimentu, technológií aj dizajnu. Som rád, že naši zákazníci v Modrom Kameni už majú modernú predajňu, akú si toto mesto zaslúži,“ hovorí Jozef Vahančík, predseda predstavenstva COOP Jednoty Krupina.

1.jpg
Foto: COOP Jednota

COOP Jednota Krupina prevádzkuje 157 predajní

Nový supermarket v Modrom Kameni sa nachádza na Jarmočnej 371. V predajni s rozlohou 280 m2 pracuje 6 – členný pracovný kolektív, ktorý je zákazníkom k dispozícii počas pracovného týždňa od 6:00 do 18:00 a v sobotu od 6:00 do 12:00. V nedeľu je predajňa zatvorená. Supermarket v Modrom Kameni patrí pod regionálnu COOP Jednotu Krupina, ktorá prevádzkuje 157 predajní v 11 okresoch Slovenska a zamestnáva takmer 1050 zamestnancov.

Informačný servis

K téme

ROCKový formát Metro ON Line spojil komunity z iných svetov COOP Jednota otvára prvú automatizovanú predajňu na Slovensku

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.