Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
96075_gettyimages 1301873080 676x478.jpg
7. júla 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Chirana T.Injecta je prvá firma, ktorá podporila združenie Skutočné obete

7.7.2021 – Chirana T.Injecta je prvá slovenská firma, ktorá podporila občianske združenie Skutočné obete. Popredný európsky výrobca injekčných striekačiek zo Starej Turej prispel združeniu sumou 5 000 eur. Združenie minulý týždeň rozbehlo zbierku na výstavbu národného pamätníka obetiam pandémie Covid-19. Peniaze na pamätník zbiera na transparentný účet SK6009000000005179083645.

„Už viac ako rok pracujeme v nepretržitej prevádzke a snažíme sa zabezpečiť dodávky vakcinačných komponentov do celej Európy. Pandémia priniesla aj mnohé tragédie a iniciatíva združenia Skutočné obete je nám veľmi sympatická,“ povedal generálny riaditeľ Chirana T.Injecta Teodor Lysák a dodal, že na skutočné obete pandémie sa niekedy akoby zabúda. „Zrejme je to prirodzená ľudská vlastnosť, ale o to dôležitejšie je, aby sme podporovali aktivity, ktoré nám pomôžu nezabúdať na túto tragédiu, ktorej sme na celom svete posledné dva roky svedkami,“ dodal Teodor Lysák.

„Vždy je niekto prvý a ten môže byť inšpiráciu pre ostatných. Preto je pre nás podpora zo strany Chirana T.Injecta svojím spôsobom výnimočná. A veľmi im za to ďakujeme,“ uvádza vo svojom stanovisku OZ Skutočné obete, ktoré pomáha pozostalým po obetiach Covidu-19. Združenie zároveň ďakuje aj slovenským médiám, ktoré jeho činnosť podporujú. Bezplatnú mediálnu podporu už prisľúbili TV JOJ, vydavateľstvá Petit Press, Mafra Slovakia, Our Media, skupina Zoznam a denník Nový Čas.

Informačný servis

K téme

Chirana T.Injecta: Už dávno sme pripravení dodávať štátu vakcinačné komponenty Chirana T.Injecta: Štát by mal objednať vakcinačné komponenty čo najskôr. Iné štáty Európy už začali

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.