Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. novembra 2013 PR správyTelekomunikácie od PRservis.skSITA Diskusia()

Chcete ušetriť na volaniach?

BRATISLAVA 5. novembra – Nechcete si predplácať minúty na volania a hľadáte program, s ktorým zaplatíte naozaj len za to, čo skutočne prevoláte a nič navyše? Ponúkame vám 5 tipov, ako zistíte, či za volania naozaj ušetríte a zbytočne ich nepreplácate.

1. Voláte bez mesačného poplatku
Nie každý potrebuje paušál s fixným mesačným poplatkom. Niekomu stačí program, s ktorým zaplatí len za to, čo prevolá. Základný program by mal byť jednoduchý, bez mesačných poplatkov a viazanosti. Šikovná voľba od Orangeu je jednoduchý volací program, s ktorým zaplatíte len za to, čo prevoláte. Samozrejme bez viazanosti.

2. Overte si cenu za volania. Máte výhodnejšie ceny aj bez balíčkov?
Volať do všetkých sietí za jednu cenu nemusí byť najvýhodnejšie. Šikovná voľba od Orangeu nielenže nemá mesačný poplatok, ale za volania platíte tým menej, čím viac minút prevoláte. Zaplatíte najviac 12 centov za minútu a po každých 15 prevolaných minútach o ďalší cent menej, až sa dostanete na 9 centov za minútu. Automaticky, bez balíčkov a extra poplatkov.

3. Za telefonovanie budete odmenení
So Šikovnou voľbou od Orangeu môžete ako odmenu za vaše volania získať neobmedzené správy či víkendové hovory v Orangei. Bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Ak počas mesiaca miniete aspoň 5 eur, automaticky získate neobmedzené SMS a MMS v Orangei na celé ďalšie fakturačné obdobie. Ak prekročíte 10 eur, získate navyše aj neobmedzené volania počas víkendov a sviatkov v sieti Orange.

4. Zahraničie nie je len Európska únia
Prečo sa obmedzovať len na volania do EÚ, keď za ceny ako doma môžete volať aj do sveta? So Šikovnou voľbou od Orangeu voláte za 12 centov za minútu nielen do celej Európskej únie, ale dokonca aj do USA a Kanady. Automaticky, bez balíčkov, či iných poplatkov navyše.

5. Výhodné volania aj pre predplatené karty
Ak ste fanúšikovia predplatených kariet, ani vy nebudete ukrátení o všetky tieto výhody. Môžete ich mať aj na kredit – ako Šikovnú Primu. Potom je len na vás, o koľko si kredit dobijete. Budete volať bez mesačných poplatkov, platiť len za to, čo prevoláte a užívať si automatické bonusy platné pre Šikovnú Primu.

Viac informácií o tom, ako volať výhodnejšie, nájdete na www.orange.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Únik z horúčav: Príďte sa schladiť s rodinkou do Demänová Rezort 10 rokov Connected Biking s Bosch eBike Systems

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Telekomunikácie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.