Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. októbra 2013 PR správyTelekomunikácie od PRservis.skSITA Diskusia()

Lepšia televízia aj za 5 minút

BRATISLAVA 21. októbra – Tiež by ste si chceli vylepšiť svoju televíziu a mať 31-dňový televízny archív či filmotéku v mesačného poplatku, no váš súčasný poskytovateľ televízie vám toto želanie nevie splniť? Na trhu je šikovné riešenie, s ktorým si ho splníte skutočne za niekoľko minút – s Orange TV. A pritom nemusíte nič meniť.

Kým donedávna bola digitálna televízia od Orangeu dostupná len v niekoľkých mestách, dnes ju už môže využívať prakticky každý na celom Slovensku. Stačí mať doma akékoľvek internetové pripojenie s rýchlosťou aspoň 2 Mbit/s a lepšiu televíziu môžete mať skôr ako stihnete povedať „nová telka“. Stačí pripojiť k internetu a televízoru šikovný Set-top box od Orangeu a môžete využívať praktické funkcie ako domáca videopožičovňa, najdlhší 31-dňový archív, zastavenie a pretočenie obrazu, môžete nahrávať a využívať ďalšie vychytávky modernej digitálnej televízie. Navyše s Orange TV môžete svoje obľúbené programy sledovať skutočne kdekoľvek cez váš smartfón, tablet či notebook.

Ako na to? Hlavne nemusíte nič meniť
Orange TV vám vie dať výhody aj na počkanie a pritom ani nemusíte meniť poskytovateľa internetu či televízie. Jednoducho si vylepšíte svoju terajšiu televíziu o super funkcie. Či už televíziu sledujete cez satelit, alebo po kábli, s Orangeom a jeho televíznymi službami si ju môžete kedykoľvek vylepšiť.

Navyše môžete ušetriť. Stačí, ak sa rozhodnete pre program Orange pre rodinu a televíziu podľa vášho výberu môžete získať až o 20% lacnejšie. Podrobné informácie o Orange TV, jej výhodách a detaily o ponuke nájdete na www.orange.sk.

Nemusíte meniť poskytovateľa televízie ani internetu, ak chcete mať so šikovnou Orange TV:
– takmer dvadsiatku staníc v TV archíve
– 31-dňový TV archív
– filmotéky s ponukou množstva filmov už v mesačnom poplatku
– množstvo ďalších praktických funkcionalít.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

K téme

Daňová odborníčka Grant Thornton: Ak má štát efektívnejšie vyberať dane, musí viac pracovať s dátami a cieliť na problematické firmy Kúpeľné leto na Liptove odštartuje Dara Rolins

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.