Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Idealny_milenec.jpg
www.bux.sk
14. decembra 2017 PR správyZdravieZdravý život od PRservis.skSITA Diskusia()

Chcete byť ideálny milenec? Toto sú techniky, ktoré by ste mali mať dokonale zvládnuté!

BRATISLAVA 14. decembra 2017  – Viete, na čo sa ženy sťažujú pri téme sexu najčastejšie? Na nedostatočnú výdrž a zlú techniku muža. Našťastie, oboje sa dá vyriešiť.

Väčšina mužov však má problém priznať si, že nejaký problém majú. Toto musí byť alfa a omega všetkého, lebo bez poznania chyby nie je možné hľadať riešenie. Nezvaľujte všetko len na únavu alebo občasnú indispozíciu. Ak chcete byť ideálny milenec, musíte mať zvládnuté všetky techniky, ale zároveň musíte byť aj objektívne „vo forme“.

Začnite jemnou aj vášnivou predohrou

Zmyslené prehrabnutie vo vlasoch a dlhý bozk na pery sú najlepší začiatok milovania. Ženy milujú vášnivé bozkávanie, ale bez nejakej strojenosti alebo prílišnej rýchlosti. Pristúpte k nej a začnite sa bozkávať tak, ako keby to bolo prvýkrát.

Nezabudnite zapojiť ruky, ktoré by mali mať vždy smer zhora nadol. To isté platí aj o bozkávaní – postupujte na krk, potom na prsia a nakoniec až k pupku. Či budete viac jemnejší alebo viac vášnivý, to nech je otázka aktuálnej chuti.

Žena má prednosť vždy

Všetci muži, čo pravidelne pozerajú filmy pre dospelých, majú jednu typickú deformáciu: myslia si, že prvý na rade sú oni. A to je omyl hneď. Žena potrebuje viac času na to, aby dosiahla potrebnú úroveň sexuálneho vzrušenia a niečo potrebné koniec koncov potrebujete aj vy.

Začnite sa venovať teda žene ako prvý a využite na to pokojne nielen prsty či jazyk, ale aj sexuálne pomôcky. V tomto vám môže pomôcť jedna z najstarších a najznámejších kníh o milovaní – Kámasútra. Vyskúšajte rôzne vibrátory, vibračné vajíčka, Venušine guličky, kolíky a skúste naraz pomôcky aj jazyk.

Niet nad poriadny výkon

Na základe predohry majú muži pri milovaní nutkavý pocit, že sa musia najviac sústrediť na klitoris alebo hľadať bod G. Nie je to tak celkom pravda, hoci samozrejme žiadna žena vám nebude zakazovať, aby ste ju dráždili jazykom či pomôckami na týchto miestach.

Ak ste sa dostali do bodu, že je žena už dostatočne vzrušená, treba nasadiť svoju hlavnú zbraň – čiže vašu mužskú pýchu. Tu odporúčame určite nestriedať príliš veľa polôh každú minútu, ale ani nestaviť len na overenú klasickú misionársku polohu. Ešte dôležitejšie ako polohy však je, aby ste dokázali podať adekvátny výkon.

Čo sa tým myslí? V prvom rade je pre ženu k dosiahnutiu vaginálneho orgazmu potrebná kvalitná a pevná erekcia muža. Nezáleží ani tak na tom, či máte o nejaký ten centimeter viac alebo menej, ale na tom, aby ste dokázali udržať penis v 100 % stoporenom stave. V druhom rade ide o dobu erekcie, pretože aj keď partnerku v rámci predohry maximálne vzrušíte, za pár minút to pri súloži jednoducho „neodbavíte“.

Pomôžte si dopingom!

K lepšej, pevnejšej a dlhodobejšej erekcii vám môže pomôcť aj nejaký ten menší „doping“. Nemáme na mysli modré tabletky na predpis, ale niečo prirodzenejšie. Dobrým príkladom je napríklad prípravok zvaný eJoy®. Ide o výživový doplnok so 100 % prírodným zložením, ktorý funguje ako podpora erekcie.

eJoy® obsahuje vysoko koncentrované a kvalitné extrakty viacerých rastlín a bylín podporujúcich potenciu. Kúpiť ho môžete bez lekárskeho predpisu, ale nemusíte sa báť – ide o riadne registrovaný produkt na Úrade verejného zdravotníctva SR, ktorý je bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Muži si eJoy® doslova zamilovali a ukazujú to aj ich reakcie a referencie na internete. Ak by ste ho chceli vyskúšať aj vy pre zlepšenie svojej erekcie, pokojne si ho môžete objednať online z oficiálneho webu www.ejoy.sk. Stačí si zvoliť veľkosť balenia, vyplniť adresu a počkať na rýchle a diskrétne doručenie. Vyskúšajte to a uvidíte, že tento „doping“ z vás môže pokojne spraviť ideálneho milenca!

TIP: Pozrite si aj zaujímavú recenziu tabletiek eJoy.

K téme

Najnovším hitom v slovenských domácnostiach sú voňavé oleje do prania Segafredo získalo Značku kvality dTest

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravý život

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.