Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. novembra 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

CBA Slovakia stále patrí medzi TOP 10 slovenského obchodu

BRATISLAVA 25. novembra – „V dnešných správach boli zverejnene informácie vytrhnuté z kontextu pôvodnej správy. Spoločnosť CBA Slovakia a.s. je stabilný hráč na maloobchodnom trhu, riadne si plní svoje záväzky a hospodári s kladným výsledkom. V rebríčku slovenského retailu patrí medzi TOP 10 obchodníkov podľa agentúry pre prieskum trhu T.E.R.N.O. So zreteľom na ekonomiku prevádzky investuje z vlastných prostriedkov do racionalizácie a optimalizácie siete predajní, ľudských zdrojov a rozširuje počet obchodných aktivít aj do Obchodných centier KOCKA. Ako jeden z mála reťazcov transparentne komunikujeme všetky aspekty fungovania maloobchodnej siete.“ Reaguje na dnešnú tlačovú správu viceprezident CBA Slovakia a.s., Ing. Kocúrek.
http://www.webnoviny.sk/ekonomika/clanok/892146-cba-slovakia-legislativa-a-trh-menia-slovensky-maloobchod/

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Terno sa rozrastá o ďalších 12 predajní Posledný Panter je na trati a uzatvára dodávku 25 elektrických „šeliem“ z najväčšieho tendra ZSSK

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.