Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. marca 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Capco partnerom podujatí Klubu finančných služieb

BRATISLAVA 4. marca – Capco, popredná globálna konzultantská spoločnosť v oblasti obchodu a technológií zameraná výhradne na finančný sektor sa dnes stala partnerom Klubu finančných služieb (oficiálne Financial Services Club / skrátene FS Club) pre sériu diskusných a kontaktných podujatí na Slovensku.

Klub finančných služieb so sídlom v Londýne, ktorý vznikol v roku 2004 ako privátny kontaktný klub pre profesionálov z oblasti financií, sa zameriava na budúcnosť finančných služieb.

Klub finančných služieb organizuje pravidelne diskusie a výmeny názorov a ideí, a poskytuje tak pre finančných profesionálov, zákonodarcov a lídrov odvetvia platformu pre stretnutia, budovanie kontaktov a diskusie k budúcnosti finančného sektora. Klub finančných služieb v súčasnosti usporadúva viac ako 50 stretnutí ročne v rôznych európskych mestách vrátane Dublinu, Edinburgu, Londýna, Osla, Štokholmu, Viedne a Varšavy.

Vďaka partnerstvu spoločnosti Capco sa Klub finančných služieb geograficky posunie výraznejšie do stredoeurópskeho regiónu a zorganizuje v najbližších 12 mesiacoch niekoľko podujatí v Bratislave.

Claus Hintermeier, riaditeľ Capco Nearshore, ktorý stojí v čele bratislavskej pobočky k vzniku Klubu finančných služieb v Bratislave povedal: „Teší nás, že môžeme poskytnúť jedinečné fórum pre lídrov finančného sektora na vytvorenie diskusie o aktuálnych témach v regióne, ktorý má nemalý význam pre globálny finančný sektor. Keďže chceme ako firma naďalej zvyšovať našu prítomnosť na Slovensku a v okolitých krajinách a prehlbovať vzťahy s klientmi, sme presvedčení, že teraz je ten správny čas využiť silnú pozíciu Klubu finančných služieb a poskytnúť lídrom finančného sektora platformu na výmenu názorov na naliehavé témy.“

Chris Skinner, zakladateľ a prezident Klubu finančných služieb, dopĺňa: „Našou víziou je združovať všetky subjekty, ktoré zaujíma budúcnosť financií, preto je posun do novej lokality vždy výnimočný. Región strednej Európy je kľúčovou súčasťou našich rozvojových aktivít. Už dnes organizujeme vo Viedni a Varšave stretnutia klubu a Bratislava je logickým rozšírením tejto siete. Sme presvedčení, že môžeme regiónu pomôcť tým, že vytvoríme priestor na stretnutie kľúčových odborníkov z finančných inštitúcií, aby lepšie pochopili budúcnosť finančného sektora v regióne.“

Úvodné stretnutie Klubu finančných služieb na Slovensku sa uskutoční v pondelok 17. marca 2014 v Bratislave. Témou bude proces tvorby a už známe, resp. predpokladané pravidlá európskej bankovej únie. Diskusiu povedie Chris Skinner, CEO Balatro, zakladateľ a prezident Klubu finančných služieb a nezávislý komentátor diania na finančných trhoch najmä pre BBC a Bloomberg. Diskutovať ďalej budú Bob Fuller, CEO Fixnetix, Ing. Marek Ličák, riaditeľ odboru politiky obozretnosti na makroúrovni Národnej banky Slovenska a Ing. Jozef Síkela, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Slovenskej sporiteľne.

O spoločnosti Capco
Capco je významný globálny poskytovateľ integrovaného poradenstva, technológií a transformačných služieb venovaných výhradne odvetviu finančných služieb. Naši odborníci ponúkajú klientom vďaka kombinácii inovatívnych riešení a bezkonkurenčných vnútorných znalostí sektora poradenské služby, komplexné technológie a integráciu, ako aj manažované služby, ktoré pomáhajú finančným inštitúciám rásť a rozvíjať sa. Capco pomáha klientom úspešne zvýšiť tržby, riadiť riziko a zmeny regulácií, znižovať náklady a zvyšovať kontrolu.

Spoločnosť sa špecializuje na bankovníctvo, kapitálové trhy, riadenie zdrojov a investícií, financie, riadenie rizika a technológie. Capco poskytuje služby svojim klientom v popredných finančných centrách v severnej Amerike a Európe. V Bratislave Capco prevádzkuje near-shore centrum, ktoré je jedinou pobočkou v regióne strednej a východnej Európy.

Viac informácií nájdete na www.capco.com

O Klube finančných služieb
Klub finančných služieb (Financial Services Club) je jedinečná platforma, zameraná na manažérov a lídrov bánk, poisťovní, technologických a konzultačných spoločností, ktorí majú záujem diskutovať o budúcnosti prostredia trhu finančných služieb vo Veľkej Británii a iných krajinách Európy. Svojim členom umožňuje budovať kontakty a zdieľať názory s rečníkmi a lídrami finančného sektora počas viac ako 50 podujatí ročne organizovaných po celej Európe.

www.fsclub.net | @fsclub | www.thefinanser.com

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ Capco: bankový sektor môže rásť vďaka konzultantom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.