Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. augusta 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Buďte pri tom, keď vznikne najlepší kokteil sveta

BRATISLAVA 14. augusta – Ak ešte nemáte program na tretí augustový víkend, zážitky na vás čakajú v Prahe. Budete mať jedinečnú možnosť vidieť v akcii najlepších barmanov sveta a zažiť vystúpenia hviezd, akými sú Peter Bič Project, Katarína Knechtová či No Name. Neváhajte a príďte sa zabaviť na najlepšiu kokteilovú párty tohto leta – na Mattoni Kokteil Festival a buďte pri tom, keď sa zrodí najlepší kokteil sveta.

Lahodný nealkoholický kokteil a dobrá hudba patria neodmysliteľne k letnej pohode. Príďte si teda užiť skvelú zábavu a to najlepšie zo slovenskej aj českej hudobnej scény do Prahy v nedeľu 18. augusta. Na „Václaváku“ na vás čakajú vystúpenia kapiel Peter Bič Project, No Name, Chinaski a speváčok Kataríny Knechtovej, Anety Langerovej či Lenny.

Súčasťou tohto hudobného sviatku, ktorý štartuje o 20.30 bude aj finále Majstrovstiev sveta v miešaní nealkoholických kokteilov Mattoni Grand Drink, ktoré sa bude konať v klube Duplex. Vďaka priamemu prenosu na veľkoplošných obrazovkách z klubu budete pri tom, keď sa zrodí najlepší nealkoholický kokteil na svete. Jeho tvorcom bude jeden z ôsmich finalistov, ktorí postúpia zo sobotného semifinále. Nedeliteľnou súčasťou najlepšieho kokteilu bude aj minerálna voda Mattoni.

Inšpirujte sa barmanským umením a pozrite sa tým najlepším priamo na prsty už počas sobotného semifinále (17. august) súťaže. Až 49 profesionálnych barmanov bude v hoteli Hilton miešať kokteily pred zrakmi verejnosti a odbornej poroty. Za Slovensko bude o titul majstra sveta bojovať barman Tomáš Gyén s kokteilom M.A.T. – Rasberry Flower.

Talentovaný Slovák vsadil v nápaditom kokteile na tradičnú chuť šťavnatých malín a mix osviežujúcej uhorky, voňavej levandule a jemne pikantného zázvoru. Iskrivú chuť dopĺňa bazový sirup a limetková šťava. Tomáš Gyén sa so svojím kokteilom pokúsi nadviazať na úspechy barmana Petra Pravotiaka, ktorý sa s nápojom Mat&Toni stal majstrom sveta v miešaní nealkoholických nápojov Mattoni Grand Drink 2011.

M.A.T. – Rasberry Flower
Zloženie:
2 ks čerstvých malín
0,5 cl bazového sirupu
1 plátok šalátovej uhorky
1 cl limetovej šťavy
1 plátku zázvoru
0,5 g sypanej levandule
10 cl minerálnej sýtenej vody

Atmosféru Mattoni Kokteil Festivalu zažijete aj vďaka priamemu prenosu, ktorý sa začína na Jednotke o 21.15 h a všetko podstatné sa dozviete aj na stránke koktejlfestival.cz.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Múdro a bezpečne: Hodnotenie nového modelu KIVI špeciálneho smart TV pre deti Čoraz viac Slovákov siaha po netradičných erotických darčekoch. Tu sú tie najpopulárnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.