Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. augusta 2013 VyhláseniaRegióny od PRservis.skSITA Diskusia()

BSK: Za týždeň sa do letnej fotosúťaže zapojilo takmer 50 súťažiacich

BRATISLAVA 7. augusta – Do druhého ročníka fotosúťaže Život v bratislavskom regióne – Ukáž leto v kraji sa za prvý týždeň zapojilo takmer 50 súťažiacich, prezentačné video si pozrelo zhruba 1200 ľudí. Súťaž trvá do konca septembra a zapojiť sa môže každý, kto má chuť spoznať krásy kraja a prežiť zvyšok leta aktívne. Fotografie treba posielať na portál www.ephoto.sk. Pre výhercov sú pripravené zaujímavé ceny a po ukončení fotosúťaže je plánovaná vernisáž víťazných fotografií. Záštitu nad súťažou prevzal predseda Bratislavského kraja Pavol Frešo.
„Vďaka fotosúťaži vtiahneme množstvo ľudí do spoznávania Bratislavskej župy a zároveň spropagujeme náš región. Nadväzujeme pritom na úspešný prvý ročník zimnej fotografickej súťaže, ktorý sa stretol s obrovským záujmom,“ konštatoval župan Pavol Frešo.
Letná fotosúťaž má ukázať Bratislavský kraj ako miesto, ktoré je atraktívne aj v lete, čomu sú prispôsobené aj kategórie. Súťaží sa v troch kategóriách: Moje mesto, moja obec – architektúra, ľudia, kultúrne podujatia, ďalej Vinárstvo a vinohrady – život vo vinohradoch, práca s vínom, otvorené pivnice,… a treťou je kategórie pre milovníkov adrenalínu Ukáž leto v kraji. V tejto kategórii sa nebude hodnotiť striktne kvalita fotografií, ale skôr emócia, ktorú zachytávajú. Kategória je podporená aj akčným videom na propagáciu aktivít v kraji: http://www.youtube.com/watch?v=lBEbmbM6hAM
Fotografie bude hodnotiť porota zložená z profesionálnych fotografov, zástupcov organizátora ako aj minuloročného víťaza fotografickej súťaže. Pre výhercov sú pripravené zaujímavé ceny, víkendové pobyty, fotoaparáty či tablety. Špeciálnu cenu získa aj autor fotografie s najväčším počtom hlasov, odmenený bude aj jeden z náhodne vybraných hlasujúcich. Podrobné informácie sú na stránke www.ephoto.sk/leto .
Letnú fotografickú súťaž vyhlásila krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism, aby spropagovala atraktívne miesta a podujatia regiónu a tým podporila jeho návštevnosť. Nadväzuje na úspešný prvý ročník, ktorý sa konal v zime a do ktorého sa zapojili stovky nadšencov s viac ako 600 fotografiami. Aj to je dôvod, prečo KOCR BRT a BSK pripravili ďalší ročník fotosúťaže.

Iveta Tyšlerová
hovorkyňa Bratislavského samosprávneho kraja

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Ako si mám nájsť lekára? Union ponúka praktický prehľad, ktorý poistencom pomôže s hľadaním špecialistov i obvodných lekárov Cena ITAPA 2023 opäť hľadá najlepšie projekty. Príďte na ITAPA prezentovať svoj zaujímavý projekt alebo riešenie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Regióny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.