Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. júla 2013 VyhláseniaRegióny od PRservis.skSITA Diskusia()

BSK: Územný plán Bratislavského samosprávneho kraja zabrzdil štát

BRATISLAVA 8. júla – Územný plán Bratislavského samosprávneho kraja zabrzdilo Ministerstvo hospodárstva SR. „Jeho schválenie podmieňuje štát zakomponovaním ropovodu Slovnaft-Schwechat, ktorý sme ako kraj opakovane odmietli,“ uviedol Pavol Frešo, predseda BSK. Podľa neho je neprípustné, aby štát takýmto spôsobom tlačil na samosprávu, na jej zákonné kompetencie a proti vôli obyvateľov. „Po dlhých mesiacoch sa vyčerpali odborné argumenty a tento problém sa musí riešiť, žiaľ, už na najvyššej politickej úrovni,“ uviedol Pavol Frešo. Ten požiada v rámci dnešného rozporového konania o mimoriadne stretnutie s ministrom hospodárstva.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Ako si mám nájsť lekára? Union ponúka praktický prehľad, ktorý poistencom pomôže s hľadaním špecialistov i obvodných lekárov Cena ITAPA 2023 opäť hľadá najlepšie projekty. Príďte na ITAPA prezentovať svoj zaujímavý projekt alebo riešenie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Regióny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.