Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. októbra 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Broker Consulting rozšírila produktové portfólio o realitné služby

BRATISLAVA 28. októbra 2016 – V súčasnosti realitný trh na Slovensku nabral na dynamike. Priemerné ceny bytov a domov rastú, čo má za následok zhoršovanie ich dostupnosti. Zároveň pretrvávajú veľmi dobré podmienky na získanie úverov na bývanie. Spoločnosť Broker Consulting, a.s., ktorá patrí medzi lídrov na finančnom trhu sa rozhodla rozšíriť svoje portfólio finančných služieb o reality.

„K poskytovaniu realitných služieb nás viedol efekt synergie, ktorý je medzi realitným a finančným svetom. Reality vnímame ako dôležitú nadstavbu našich finančných služieb“, povedal generálny riaditeľ Broker Consulting Július Rusňák.

Predaj nehnuteľnosti je spojený s viacerými rizikami a množstvom administratívy. Synergia finančného sprostredkovania a profesionálneho pohľadu do sveta nehnuteľností poskytne klientom bezpečnosť vykonaných transakcií.

„Zabezpečíme pre klientov všetky procesy súvisiace s prevodom nehnuteľnosti od propagácie, vyhotovenia profesionálnych fotografií, bezpečnostného certifikátu až po audit nehnuteľnosti. Spolupráca s našimi realitnými špecialistami je založená na najmodernejších technológiách a postupoch úspešného predaja“, vysvetľuje Július Rusňák. „Okrem toho právne oddelenie našej spoločnosti pripraví zmluvy“, dodáva p. Rusňák.

Existujúce portfólio klientov, ktorým konzultanti spoločnosti poskytujú pravidelný servis a približne dvetisíc nových klientov mesačne, vytvára priestor na získavanie nehnuteľností.

Realitný trh na Slovensku funguje už dlhé roky, ale samotné služby sú na trhu skôr priemerné. My sa budeme orientovať na profesionalitu, bezpečnosť a na komplexnosť služby“ , povedal Július Rusňák.

Spoločnosť Broker Consulting poskytovanými službami realitnými špecialistami chce prispievať k profesionalizácii trhu. Zvyšovať etiku v tomto biznise a pravidelne vzdelávať realitných maklérov s cieľom dosiahnuť maximálnu profesionalizáciu. „Nemenej dôležitá je orientácia na dlhodobý vzťah s klientom, lebo si uvedomujeme, že realizácia nákupu alebo predaja nehnuteľností je jedným z najdôležitejších životných rozhodnutí“, uviedol Július Rusňák.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Nový koncept finančných centier Home Credit Broker Consulting umožňuje klientom podpisovať dokumenty elektronicky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.