Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. novembra 2016 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

BRATISLAVA:V Ružinove sa bude konať prvý ročník folklórneho festivalu

BRATISLAVA 5. novembra (SITA) – V novembri sa môžu obyvatelia bratislavskej mestskej časti Ružinov tešiť na prvý ročník Ružinovského folklórneho festivalu. Ten sa uskutoční v sobotu 12. novembra v Dome kultúry Ružinov a jeho vyvrcholením bude vystúpenie skupiny Čarovné ostrohy. Agentúru SITA o tom informoval Stanislav Šenc z útvaru pre styk s verejnosťou ružinovského miestneho úradu.
Podľa Šenca 1. ročník podujatia prinesie vystúpenia súborov rôznych vekových kategórií, tematické prednášky, slovenský tanečný film Tanec medzi črepinami i vystúpenie Jána Berkyho Mrenicu mladšieho. Najväčším ťahákom je ale vystúpenie tanečnej umeleckej skupiny Čarovné ostrohy, ktorá je považovaná za zakladateľov folklórnej moderny a reprezentuje slovenský netradičný folklór doma i v zahraničí. Na Ružinovskom folklórnom festivale predstavia energickú šou Rockom krokom.
Na Ružinovský folklórny festival je vstup zadarmo. Vstupenky na vystúpenie skupiny Čarovné ostrohy si ľudia môžu vyzdvihnúť u informátora v Dome kultúry Ružinov. Môže tak urobiť každý obyvateľ s trvalým bydliskom v Ružinove, a to od pondelka 7. novembra do piatka 11. novembra v čase od 7:00 do 19:00. Na osobu dostane dve vstupenky. Počet miest v hľadisku je však obmedzený.

mt;jr

K téme

MPRV SR: Stanovisko ministra pôdohospodárstva SR Podeľ sa a pomôž, potravinová zbierka aká tu ešte nebola

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.