Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. apríla 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Branislav Kohl vedie aj marketing IBM v Česku

BRATISLAVA 28. apríla – Novým marketingovým riaditeľom spoločnosti IBM v Českej republike je od začiatku apríla Branislav Kohl, doterajší marketingový riaditeľ spoločnosti IBM na Slovensku.

Branislav Kohl tak od začiatku druhého kvartála tohto roka zodpovedá za marketing spoločnosti IBM v Českej republike aj na Slovensku. Nový riaditeľ marketingu a komunikácie IBM Česká republika má takmer 14 ročné skúsenosti v oblasti marketingu medzinárodných IT spoločností. Branislav Kohl vyštudoval Fakultu Masmediálnej komunikácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave, odbor Marketingová komunikácia.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

COOP Jednota zviditeľnila Slovensko a potvrdila kvalitu vlastnej značky Projekt Futbal v meste vygradoval v napínavom finále. Deti inšpirovala k pravidelnému športovaniu aj BILLA

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.