Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. októbra 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Bosch predstavuje svoj nový plnoautomatický kávovar VeroAroma

BRATISLAVA 12. októbra – Vychutnať si kávu v pravom talianskom štýle už nebude nikdy jednoduchšie

Bosch rozširuje svoj sortiment plnoautomatických kávovarov v strednej cenovej skupine o nový VeroAroma
Bosch VeroAroma – elegantný prístroj, ktorý zaujme šikovnou obsluhou a oslňujúcim dizajnom
Dve šálky na jeden dotyk – všetky napenené špeciality z kávy a mlieka sa dajú pripraviť jediným spustením tlačidla

Úžasná aróma a hustá mliečna pena, presne ako vo vašej obľúbenej kaviarni. To je nový Bosch VeroAroma, najnovší v sérii plnoautomatických kávovarov, navrhnutý špeciálne pre všetkých, ktorí milujú pripravovať horúce kávové nápoje bez námahy. Jeho samozrejmosťou je jedinečná Bosch technológia doplnená inovatívnymi funkciami a výnimočne ľahkou a pohodlnou obsluhou. Kávovar VeroAroma vás očarí špičkovou kvalitou a čistým dizajnom. Jasné kontrasty medzi svetlým kovom a lesklým čiernym plastom z neho urobia krásavca vašej kuchyne.

Široká ponuka káv na počkanie
S kávovarom VeroAroma budete ten najlepší hostiteľ. Umožní vám to jeho prehľadný panel, vďaka ktorému sú všetky kávové či napenené mliečne kávové špeciality pripravené na počkanie už do 30 sekúnd, a to všetko jednoduchým spustením tlačidla. O všetko ostatné sa postará plnoautomatický systém kávovaru VeroAroma. Nápoj podľa vlastného výberu – espresso, caffe crema, cappuccino, caffč latte alebo latte macchiato – si pripravíte jediným dotykom prsta, a to dokonca hneď aj dvojmo vďaka funkcii OneTouch DoubleCup.

Rovnako ako všetky plnoautomatické kávovary z radu Bosch Vero je aj nový VeroAroma navrhnutý tak, aby všetky nápoje dosahovali perfektnú chuť. Účelne a inteligentne navrhnutý systém umožní kávovaru dosiahnuť kvalitu pripravovanej kávy rovnako, akoby ju pripravil skúsený barista.

Množstvo inteligentných funkcií
Kávovar VeroAroma je vybavený vysokoodolným keramickým mlynčekom na kávu CeramDrive, ktorý zabezpečuje rovnomerné namletie kávy. Jeho ďalší systém SensoFlow, senzormi kontrolovaný prietokový ohrievač, známy aj ako vnútorný inteligentný ohrievač, zase zabezpečuje dosiahnutie a udržanie ideálnej teploty vody v kávovare medzi 90 – 95 °C. Ďalšou významnou funkciou kávovaru je koncept AromaPro, garantujúci optimálny tlak a extrakciu mletej kávy, vďaka ktorej sa dosahuje skvelá chuť každej pripravenej šálky kávy. Funkcia AromaDouble Shot zase zabezpečuje dosiahnutie intenzívnej chuti kávy i pri väčších objemoch, a tak ostávajú pripravené nápoje bez horkej pachuti.

Maximálna hygiena
Maximálna hygiena je samozrejmou súčasťou štandardu pri VeroAroma. Funkcia SinglePortionCleaning, teda samočistenie po každej pripravenej šálke, dôkladne prepláchne všetky rúrky na vodu po každom použití, čím minimalizuje nebezpecˇenstvo pomiešania chutí. Dôkladne a ľahko sa dá vyčistiť aj mliečny systém kávovaru, aby aj rúrky na mlieko boli krištáľovo čisté, a to vďaka systému MilkClean. Spustením jediného tlačidla sú tak všetky komponenty vyrábajúce mliečnu penu dôkladne prepláchnuté vodou a následne prečistené parou ešte predtým, než začnú chrliť horúcu penu.

TES60321RW
Plast /nehrdzavejúca oceľ/ strieborný lak
945 EUR

TES60523RW
Plast /nehrdzavejúca oceľ/ titánový lak
1 055 EUR

TES60729RW
Nehrdzavejúca oceľ
1 149 EUR

BSH Hausgeräte GmbH
BSH Hausgeräte GmbH je medzinárodná korporácia s ročným obratom vo výške 10 miliárd eur, ktorá vznikla v roku 1967. Dnes prevádzkuje 40 tovární v 13 krajinách v Európe, USA, Ázii a Latinskej Amerike. Spoločne s globálnou predajnou a servisnou sieťou zastrešuje približne 70 dcérskych spoločností v 50 krajinách sveta a zamestnáva dovedna vyše 50 000 pracovníkov. Na slovenský trh vstúpila v novembri 2001 ako BSH domácí spotřebiče s. r. o. – organizačná zložka Bratislava.

Viac informácií o domácich spotrebičoch Bosch nájdete na stránke http://www.bosch-home.com/sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

V Nostalgii Hieronymus Bosch, nový Woody Allen i James Bond Na plátne Nostalgie Ermitáž, Prado i predpremiéra z Cannes

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.