Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. februára 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

BANKY.sk v novom, atraktívnom dizajne

BRATISLAVA 6. februára – Internetový portál BANKY.sk zmenil začiatkom roka 2015 dizajn. Je prehľadnejší, viac reflektuje potreby svojich čitateľov a uľahčuje orientáciu.

V priebehu januára sme redizajnovali web BANKY.sk pričom sme sa zamerali na vylepšenie komfortu pri vyhľadávaní údajov o bankách a ich produktoch. Údaje o porovnaní bankových produktov, základné informácie o bankách či poradňu a finančné kalkulačky dnes nájdete oveľa jednoduchšie ako na starom webe.

Podobne na úvodnej stránke nájdete ľahko aktuálne zľavy v bankách, anketu čitateľov či kurzové lístky.

Zmena je život
Webová stránka BANKY.sk sa neustále vyvíja. Redakcia kontinuálne pracuje na reflektovaní potrieb svojich užívateľov a vylepšovaní služieb portálu. V budúcnosti sa plánuje zameriavať na zdokonaľovanie interaktívnych zložiek stránky a tak prinášať ešte väčšiu pridanú hodnotu svojim čitateľom.

Informácie z bankového trhu pod jednou strechou
Cieľom portálu BANKY.sk je komplexná ponuka bankových informácií na jednom mieste. Poskytuje čitateľom prehľad produktov bánk a ich porovnanie, zjednodušuje orientáciu v ponuke na trhu a uľahčuje výber. Venuje sa praktickým informáciám vo forme autorských článkov, v ktorých čitatelia nájdu rady, ako postupovať napríklad pri refinancovaní hypoték a spotrebných úverov, ako šetriť na bankových poplatkoch či ako používať účet bez poplatkov. Články napriek tomu, že pokrývajú neraz zložitejšie témy, sú zrozumiteľné bežnej populácii.

Portál BANKY.sk taktiež prináša rozhovory s osobnosťami slovenského bankového trhu a odborné poradenstvo. V odbornej poradni radia čitateľom experti z bánk. Každý mesiac je odborná poradňa venovaná inej téme.

Na portály BANKY.sk čitatelia nájdu tiež súhrnné informácie o každom bankovom subjekte fungujúcom na Slovensku – od základných, identifikačných údajov, cez produkty, ktoré banka klientom ponúka, až po akciové ponuky. Všetky informácie sú pravidelne aktualizované a dopĺňané. Súčasťou portálu sú aj kurzové lístky a finančné kalkulačky.

Nezávislý webový portál
Portál BANKY.sk vznikol v roku 1998. Špecializuje sa na oblasť bankovníctva a denne prináša aktuálne správy z bankového diania doma i v zahraničí. V priebehu svojho fungovania sa vypracoval na web s vyše 100.000 unikátnymi návštevníkmi za

Portál BANKY.sk má vlastnú redakciu, ktorá kladie dôraz na aktuálne a edukačné témy z bankovníctva. Nefunguje ako finančný agent a zachováva si – v dnešnej dobe vzácny – nezávislý pohľad na dianie vo svete bánk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Exkluzívna novinka v segmente online zábavy Séria so Sebastianom Bergmanom pokračuje. Novinka Kto seje vietor

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.