Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. júla 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Aquapark Oravice poteší deti so stometrovým toboganom

BRATISLAVA 14. júla – Máte radi kombináciu turistiky a relaxu? Potom odporúčame navštíviť Aquapark Oravice, ktorý sa nachádza pri Západných Tatrách – časti Roháče. Pýchou zariadenia je unikátna geotermálna voda, ktorá vyviera z hĺbky až 1611m. Pre návštevníkov je k dispozícii 6 bazénov. Dva relaxačné bazény spájajú prieplavom vonkajší a vnútorný bazén, športovo-relaxačný bazén určený na športové aktivity, ale aj relax. Časť bazénu je vyhradená aktívnym športovcom, ktorým sú k dispozícii plavecké dráhy s dĺžkou 25 metrov. Exkluzívnou časťou športovo-relaxačného bazénu je časť s umelými vlnami.

Deti v Aquaparku Oravice nájdu nielen detský bazén, ale aj veľký detský kútik, hojdačky, preliezky, indiánsku osadu, … a počas leta denne animačné programy. Pre milovníkov masáží sú k dispozícii dva perličkové bazény, Fínska sauna, morský aerosólový kúpeľ a široká ponuka masáží. Adrenalínu chtiví môžu využiť sto metrov dlhý tobogan, aqua-zorbing alebo sa zahrať beach volejbal, či beach futbal na jedinečnom pieskovom ihrisku.

Viac info na: http://www.aquaparkoravice.sk/

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

AquaCity Poprad: 20 rokov zážitkov a 20 rokov zábavy Slovensko na Expo v Dubaji prezentuje kúpeľníctvo a udržateľný turizmus s cieľom prilákať zahraničných turistov v post-pandemickom období

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.