Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. decembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Anjeli na čerpacích staniciach Shell pomáhajú deťom

BRATISLAVA 28. decembra – Spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o. na prelome rokov ponúka možnosť pomôcť deťom s onkologickým ochorením prostredníctvom Nadácie KVAPKA NÁDEJE. Papieroví anjelici budú až do 15. januára 2013 pripomínať zákazníkom vernostného programu Shell CLUBSMART možnosť darovať svoje body. Za každý darovaný bod pripíše Shell na konto nadácie 3,3 centa. Okrem možnosti podporiť Nadáciu KVAPKA NÁDEJE majú zákazníci čerpacích staníc Shell možnosť darovať svoje Shell CLUBSMART body aj Nadácii detského kardiocentra.

Nadácia KVAPKA NÁDEJE a spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o. pred tohtoročnými Vianocami oslávili prvý rok spoločnej úspešnej spolupráce, ktorej cieľom je dlhodobo vytvárať priestor pre zlepšenie podmienok detí s onkologickými ochoreniami. Do polovice januára majú možnosť verní zákazníci Shell darovať svoje body z vernostného programu Shell CLUBSMART na konto nadácie. Za každý darovaný bod pripíše Shell na konto nadácie 3,3 centa.

Deti z Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave vyrobili pre každú čerpaciu stanicu Shell originálneho papierového anjelika, ktorý má pútať pozornosť zákazníkov a upozorniť ich na možnosť darovania bodov nadácii. Navyše sa členovia programu Shell CLUBSMART môžu zapojiť aj do online aukcie o výnimočný dáždnik s podpismi známych slovenských osobností. Výnos z aukcie, ktorá prebieha až do 15. januára 2013 na stránke www.shellsmart.com, poputuje tiež na konto Nadácie KVAPKA NÁDEJE.

„Prvý rok spolupráce s Nadáciou KVAPKA NÁDEJE považujeme za veľmi úspešný. Od začiatku sa do nej zapojilo množstvo našich verných zákazníkov a spoločne sa nám pre potreby detí podarilo vyzbierať takmer 10 000 EUR. Verím, že aj vďaka tejto ďalšej iniciatíve sa nám podarí čiastku ešte navýšiť a pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú,“ hovorí Petr Šindler, manažér komunikácie spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Anjelov strážnych máme možno aj vo svojom okolí! Union podporil projekt Vianočnej pošty, písanie listov Ježiškovi môže spestriť čarovná rozprávka Pes menom Mačka. Láskavý príbeh o priateľstve pre deti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.