Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. júna 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Anča Pagáčová je späť. A je vo forme!

BRATISLAVA 18. júna – Tento príbeh má šťavu a humor. A najmä ľudské teplo. Je venovaný láske, aj tej slepej, ktorá prišla, lebo musí prísť a veľa nás dokáže naučiť. Je venovaný všetkým odvážnym, ktorí sa neboja milovať a postaviť sa na vlastné nohy… Vrátila sa Anča Pagáčová a je plná lásky!

Pred siedmimi rokmi napísala Lucia Siposová svoj debut Hello. My name is Anča Pagáčová. A stal sa z neho bestseller. Rýchlo sa vypredal. Potom vyšiel v novom vydaní…a aj to je vypredané. História sa zopakovala. Nedávno vyšla Lucii nová kniha…a vypredala sa. Dotlačili ju a teraz je opäť vonku. A oplatí sa prečítať ju.

S láskou Anča Pagáčová je to román o láske, ktorá nás dokáže veľa naučiť, aj keď je slepá.

Na rozdiel od prvej knihy, tentoraz nejde o poviedkové situačné fragmenty, ale o román, ktorého hlavnú dejovú líniu tvorí uletený a ulietaný vzťah Anče s nevypočítateľným Gašparom. Siposová vo svojom rozprávaní ľahkou hravou formou rozoberá dôležité životné témy, provokuje aj rozosmieva.

Anča precestuje kus sveta, čo románu dodáva kozmopolitný charakter. Príbehu nechýba nadhľad, irónia a svojský humor, ktorý sa určite dotkne aj vášho srdca. Či už ste Luciin debut čítali, alebo nie, jej titul S láskou Anča Pagáčová si určite vychutnáte plnými dúškami!

Na knihe pracovala Lucia Siposová posledný polrok a veľmi intenzívne. „Knižku treba písať kontinuálne, v jednej nálade a atmosfére, po kúskoch to nejde,“ vysvetľuje herečka, ktorú teraz môžeme vidieť v seriáli Divoké kone. „Hovoril mi to aj Boris Filan – keď písať, tak sa treba zavrieť v izbe, zatiahnuť závesy. A presne tak to aj bolo, posledného pol roka som sedela doma a písala.“

Lucia dúfa, že jej kniha S láskou Anča Pagáčová dokáže čitateľov nielen rozosmiať, ale aj dojať a napokon ich dokáže urobiť lepšími.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Tri dni plné umenia: 10. ročník Bielej noci si podmanil Košice súčasným umením, napriek zlému počasiu do ulíc prilákal tisíce ľudí Desiaty ročník Bielej noci uchváti Košice súčasným umením a sľubuje tri dni plné nevšedných zážitkov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.