Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Ako sa dostať na Harvard?

BRATISLAVA 9. októbra – Príbehy absolventov Harvardu, ich cesta na top univerzitu, aj priblíženie bežného štúdia na prestížnych vysokých školách. Tento program na štvrtok, 11. októbra 2012 od 18.00 ponúka diskusný večer, ktorý na pôde Univerzity Komenského pripravilo občianske združenie Manageria. Program s podtitulom „Ako sa dostať na Harvard“ je určený predovšetkým študentom stredných a vysokých škôl. Vstup je voľný na základe registrácie cez stránku www.manageria.org.

Občianske združenie Manageria pripravilo pre študentov stredných a vysokých škôl prednášku a panelovú diskusiu na tému „Ako sa dostať na Harvard“. O svoje skúsenosti sa podelia úspešní absolventi Harvardu – právnik, ekonóm a matematik.

Diskusiu povedie Rasťo Kulich, absolvent Harvard Business School. Jeho názory doplnia Ladislav Kossár a Matej Sapák. Ladislav Kossár študoval na kombinovanom programe medzi Harvard College, Harvard Kennedy School of Government a Harvard Law School. Matej Sapák na Harvarde vyštudoval aplikovanú matematiku a postgraduálne aj právo.

Prednáška sa uskutoční v priestoroch Univerzity Komenského na Šafárikovom nám. vo štvrtok 11. októbra 2012 od 18:00 hod. Na podujatie je potrebná registrácia cez stránku www.manageria.org.

Podujatie pripravilo občianske združenie Manageria v spolupráci s Harvard University, Nadáciou Tatra banky a PR agentúrou Seesame.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Deti ušetrili životné prostredie od 9 ton oleja. Premiérový ročník projektu „Olejko chráni prírodu“ nadchol až 300 škôl Spoločnosť Siemens Healthineers Slovensko získala certifikát Great Place To Work

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.