Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. augusta 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Aké je to v nebi?

BRATISLAVA 28. augusta – Concetta Bertoldi je už od svojho detstva schopná komunikovať s „druhou stranou“.
Vo svojej knihe Aké je to v nebi?, odhaľuje pravdu o osudoch a šťastí našich zosnulých. Bertoldi píše otvorene a úprimne s milým, láskavým humorom, takže ak vás zaujímajú, ako to vyzerá na druhej strane, či naši blízki zosnulí chodia oblečení, športujú, čo a či tam jedia… prečítajte si jej knižku vo forme otázok a odpovedí.

Je pravda, že deti ľahšie vidia mŕtvych?
Môžu nám mŕtvi pomôcť nájsť veci?
Existuje naozaj niečo také ako spriaznená duša?

Concetta ponúka odpovede aj na otázky, ktoré sa vám môžu zdať čudné. „Pokúšajú sa vám mŕtvi niekedy poradiť v otázkach módy?“ alebo „Ktorý váš zážitok s celebritou bol najčudnejší?“
Ako bonus sa v knihe s čitateľmi delí o svoje vlastné zážitky s nezvyčajným darom, ktorý dostala. Otvorene sa spovedá zo svojho života, venuje sa manželstvu aj pracovným skúsenostiam – všetko približuje s ohľadom na svoje poslanie pomáhať druhým.

Concetta Bertoldi sa živí ako médium. Spolupracuje s britskou kráľovskou rodinou, svetovými celebritami či politikmi.

Aké boli začiatky Concetty Bertoldi? Prečítajte si:
Som veľmi otvorený človek, ale čo sa týka rozprávania s mŕtvymi, o tom som dosť dlho mlčala. Teraz som s tým už zmierená. Dalo by sa povedať, že som do toho dorástla. Ale keď som bola mladšia, nechcela som, aby o tejto mojej vlastnosti hocikto vedel. Verejne to nerobím až tak dlho – iba posledných desať rokov. Chcelo to veľa podpory (ešte sa k tomu neskôr dostanem) – ale teraz, keď si uvedomujem, aké je to dôležité, som oveľa otvorenejšia, čo sa týka rozprávania o tejto schopnosti, ako aj o veciach, ktoré som sa prostredníctvom nej naučila.

Hneď, ako som sa rozhodla zverejniť svoj nezvyčajný talent, začali prichádzať otázky. Dostávala som vážne otázky, hlúpe otázky, smutné otázky, uštipačné otázky. Odpovedala som na nich pravdivo, trpezlivo… a opakovane. Táto kniha je snahou zodpovedať všetky otázky, ktoré som počas rokov dostala, a najmä zodpovedať tú jednu otázku, ktorú mi kládli najčastejšie, a tou je: „Kedy napíšete knihu?“
V minulosti by som odpovedala, tak ako každé iné dyslektické dievča, ktoré nevie písať na stroji – jednoducho by som zmenila tému. Ale po nejakom čase som si uvedomila, že možno by bolo jednoduchšie napísať tú prekliatu knihu, než stále odpovedať na tú hlúpu otázku.

Všetko, čo ste chceli vedieť o nebi, nájdete v novinke Aké je to v nebi?

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Stávková spoločnosť Niké generálnym partnerom po basketbale a hádzanej už aj slovenského volejbalu! Mesiac do zálohovania: Ako sme pripravení na vracanie plechoviek a PET fliaš späť do obchodov?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.