Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. marca 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Accenture a SAP vytvorili spoločnú biznis entitu

BRATISLAVA 26. marca – Accenture (NYSE: ACN) a SAP AG (NYSE: SAP) oznámili vytvorenie nového spoločného projektu The Accenture and SAP Business Solutions Group, ktorý im umožní urýchliť spoločný vývoj a dodávanie nových priemyselných riešení založených na cloude a iných digitálnych technológiách.

Táto nová spolupráca bude spájať odborné a odvetvové znalosti Accenture s inovatívnymi riešeniami na báze cloudovej platformy SAP HANA®. Klienti tak budú môcť rýchlejšie využívať výhody digitálnych technológií, vrátane cloudu, analytiky a podnikovej mobility. Cieľom spolupráce je urýchlenie procesu spoločného vývoja prelomových riešení a ich uvedenie na trh naprieč celým radom priemyselných odvetví, s počiatočným zameraním sa na maloobchod, spotrebný tovar, automobilový priemysel, energetiku a sieťové odvetvia.

„Veríme, že tento náš spoločný projekt od základu zmení spôsob, akým v súčasnosti spolupracujú, inovujú a prinášajú na trh nové riešenia firmy v oblasti vnútropodnikových riadiacich informačných systémov a dodávatelia IT služieb.“ povedal Marty Cole, výkonný riaditeľ pre oblasť technológií, Accenture. „Vytvorením tejto novej skupiny budú Accenture a SAP schopné dodávať klientom oveľa vyššiu hodnotu vďaka rýchlejšiemu prístupu k integrovaným špecifickým priemyselným SAP riešeniam.“

„Klienti hľadajú spôsoby ako maximalizovať ich existujúce investície do SAP technológií a prepojiť ich s novými technológiami ako sú SAP HANA a ponukami spoločnosti SAP na báze as-a-service,“ povedal Rob Enslin, prezident, Global Customer Operations a člen globálnej správnej rady SAP AG. „Chcú, aby riešenia, ktoré dostanú, boli jednoduchšie a relevantnejšie pre ich špecifické problémy. Vďaka Accenture and SAP Business Solutions Group tak budeme môcť, užšie ako kedykoľvek predtým, spolupracovať s Accenture na urýchlení vývoja a dodaní odvetvových riešení, ktoré požadujú naši zákazníci.

The Accenture and SAP Business Solutions Group bude sídliť v kalifornskom San Jose a spoločný tím bude okrem špičkových talentov pre vývoj riešení, pozostávať z odborníkov v oblasti predaja, marketingu, financií a práva. Experti z oboch spoločností budú spolupracovať pri identifikovaní potrieb klientov, realizácii stratégií vstupu na nové trhy, ako aj pri vývoji a implementácii nových riešení.

Táto nová spolupráca už má aj prvé výsledky. Marketing Performance Solution by Accenture and SAP je analytické riešenie, ktoré poskytuje relevantné zákaznícke dáta naprieč všetkými prevádzkami a Upstream Production Operations by Accenture and SAP zasa ponúka set riešení, služieb a školení pre výrobné prevádzky ropných a plynárenských spoločností.

Viac informácií nájdete TU.
http://newsroom.accenture.com/news/accenture-and-sap-to-launch-new-business-solutions-group-to-accelerat-time-to-value-for-client-and-industry-specific-cloud-based-solutions.htm

O spoločnosti Accenture
Accenture je globálna spoločnosť poskytujúca odborné služby v oblasti manažérskeho poradenstva, technologických služieb a outsourcingu. Má približne 281.000 zamestnancov a poskytuje svoje služby klientom vo viac ako 120 krajinách. Vďaka kombinácii jedinečných skúseností a rozsiahlych znalostí naprieč všetkými odvetviami, doplnenými rozsiahlym výskumom celosvetovo najúspešnejších firiem, spoločnosť Accenture pomáha svojim klientom stať sa vysoko výkonnými spoločnosťami. Spoločnosť za fiškálny rok končiaci k 31.augustu 2013 dosiahla celosvetový obrat 28,6 miliardy amerických dolárov. Pre viac informácií o spoločnosti Accenture navštívte www.accenture.com.

O spoločnosti SAP
SAP, líder na trhu s aplikačným softvérom, pomáha podnikom a organizáciám všetkých oblastí a veľkostí lepšie fungovať a dosahovať svoje ciele. SAP umožňuje ľuďom a organizáciám pracovať spoločne oveľa efektívnejšie a využívať podnikové informácie tak, aby boli neustále krok pred konkurenciou. Pritom nezáleží na tom, či sa SAP využíva v sklade alebo podnikovej predajni, v mobilných zariadeniach alebo klasických počítačoch. Aplikácie a služby spoločnosti SAP pomáhajú už viac ako 253 500 zákazníkom dosahovať vyššie zisky, zabezpečiť si udržateľný rast a prispôsobovať sa aktuálnym potrebám. Pre viac informácií o spoločnosti SAP navštívte stránku www.sap.com

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V roku 2024 budú kľúčové technológie, ktoré zvýšia ľudskú produktivitu a kreativitu, ukazuje nová správa Accenture Technology Vision Firemná výzva za zlepšenie právneho postavenia LGBTI+ ľudí na Slovensku získala Cenu Inakosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.