Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. apríla 2014 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Abonentky SND už od pondelka aj s romantikou a zábavou

BRATISLAVA 30. apríla – Slovenské národné divadlo od pondelka 5. mája 2014 začne predávať abonentky na nadchádzajúcu sezónu 2014/2015. Výhradne v pokladnici novej budovy SND si záujemcovia budú môcť vybrať z rozšírenej ponuky abonentných balíčkov.

Abonentky sú lacnejšie ako bežné vstupenky (úspora v priemere 20 %), garantujú stále miesto v hľadisku a ich výhodou je aj osobná starostlivosť vybraným pracovníkom Oddelenia predaja SND. Keďže nasledujúca 95. divadelná sezóna je jubilejná, naša prvá scéna každého držiteľa novej abonentky odmení aj publikáciou Ročenka SND 2014/2015, ktorú dostane zadarmo.

„Pre nás v SND je obdobie kreovania abonentných balíčkov na ďalšiu sezónu plné inšpirácie diváckymi podnetmi a nápadmi. Tak vznikli minulý rok abonentné balíčky Verdi a Shakespeare, ktoré sa razom stali diváckym hitom a pomohli k najvyššiemu predaju abonentiek v novodobej histórii SND. Pozorne sledujeme názory našich divákov a z nich vyplynula ešte pestrejšia a rozmanitejšia ponuka tematicky ladených balíčkov,“ uviedol riaditeľ Centra marketingu Slovenského národného divadla Daniel Rabina.

Sériu abonentných balíčkov tvoria obľúbené Shakespeare, Verdi i Premiéry opery a baletu, ako aj novinky Romantika XXL s najromantickejšími príbehmi v inscenáciách, Veselý balíček s činohernými a opernými komédiami, Rozprávkové tajomstvá s detskými prestaveniami, Vyrobené na Slovensku s novinkami slovenskej klasiky, What’s Up? s predstaveniami pre tínedžerov, Knihomoľ so slávnymi dielami literatúrami na národnom javisku, Zákutia duše s predstaveniami ruských klasikov, Taliansky sen s inscenáciami talianskych opier, Európa a my s absolútnymi novinkami koprodukčných projektov a súčasných hier SND, Spaľujúca túžba I. a II. s najvášnivejšími zážitkami z tanca a opery, Otázky zo salóna so živými diskusiami Štefana Hríba či Koncerty s vystúpeniami popredných sólistov Opery SND.

Abonentky SND si môžu návštevníci zakúpiť každý pracovný deň od 8.00 do 16.00 h v pokladnici novej budovy Slovenského národného divadla na Pribinovej ulici, kde im pracovníci Oddelenia predaja SND ochotne poskytnú aj bližšie informácie, ktoré sa tiež môžu dozvedieť na infolinke +421 2 204 72 296 a na internetovom portáli www.snd.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Darčekové poukážky a zľavy si uplatníte už aj online. SND spustilo nový ticketing, v predaji je už aj nová sezóna Opätovný rekordný záujem o abonentky SND

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.