Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. augusta 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Opätovný rekordný záujem o abonentky SND

BRATISLAVA 12. augusta – Tento rok zaznamenalo SND opäť rekordný záujem o kúpu abonentných balíčkov a s tým súvisiacu vyššiu tržbu. Počet fanúšikov SND, ktorí budú pravidelne navštevovať predstavenia v sezóne 2016/2017, sa zvýšil o vyše sto – predalo sa konkrétne 988 abonentných balíčkov, kým pred rokom to bolo „len“ 835 abonentiek. Tržba prekročila hranicu stotisíc eur a vzrástla oproti predchádzajúcemu roku o vyše pätinu na celkovú hodnotu 103 280 eur, v roku 2015 to bolo 80 650 eur.

O ktoré abonentné balíčky bol najväčší záujem?

Aj tento rok zaujali najväčší počet divákov Novinky činohry, 317 návštevníkov bude patriť medzi prvých, ktorí si pozrú nové činoherné tituly. Rady návštevníkov prvých premiér operného a baletného súboru SND sa rozšíria o nových držiteľov abonentky Premiéry opery a baletu, ktorých počet sa zastavil na čísle 105. „Čiernym koňom“ tohtoročnej ponuky sa stala nová abonentka To, čo mám rád, ktorá zaujala 137 divákov so záujmom vyskladať si balíček podľa vlastného výberu. Neprekvapil ani rastúci záujem o návštevu programu Trochu inak s moderátorkou Adelou Banášovou, ktorý bude navštevovať 123 abonentov.

Zo 14 abonentných ponúk oslovili aj Rozprávkové tajomstvá, Komediálny balíček, Osudové ženy a ďalšie. Príjemne prekvapil interes o hry zamerané na historické okamihy našich dejín a kontroverzné postoje osobností v abonentke Antitotal či poetický balíček Poézia v modrom.

K bonusom pri kúpe abonentky patrila aj obsažná Ročenka SND 2016/2017 s podrobnými informáciami o premiérach a tvorivých tímoch, ako aj o repertoári umeleckých súborov SND, ktorú si môžete stále zakúpiť v pokladniciach SND.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Slováci ročne vyhodia nábytok zodpovedajúci 4,3 miliónom kresiel. Najčastejšie sa zbavujú postelí a sedačiek, vyplýva zo štúdie IKEA LPP zvládla výzvy roku 2022 s najvyššími tržbami v histórii skupiny. Sumár finančných výsledkov za rok 2022/23

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.