Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. apríla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

15 % úspora pre podnikateľov

BRATISLAVA 3. apríla – Podnikatelia majú teraz možnosť dosiahnuť výrazné úspory v nákladoch na energie. SSE prináša až o 15 % výhodnejšiu ponuku dodávky plynu v porovnaní s dominantným poskytovateľom. Kľúčovou konkurenčnou výhodou dodávky plynu od SSE je cena a spoľahlivý zákaznícky servis.

Stredoslovenská energetika, a. s., (SSE) prichádza s výhodnými ponukami plynu pre všetkých firemných zákazníkov. Ponuka závisí od viazanosti a je garantovaná počas celej doby platnosti zmluvy. V prípade 1-ročnej zmluvy ide o úsporu 8 %, 2 – ročnej 10 % a najvyššiu zľavu dosiahnu zákazníci pri trojročnom kontrakte, a to 15 %. Firemní zákazníci takto môžu ušetriť stovky i tisícky eur ročne.

„Zákazníkom ponúkame okrem výhodnej ceny aj overenú stabilitu a dostupný zákaznícky servis. Navyše môžu podnikatelia komfortne vybaviť dve komodity u jedného dodávateľa, čo im prinesie ďalšiu úsporu času“, uviedol Olaf Kipp, zástupca GR pre obchod a člen predstavenstva SSE.

V prípade záujmu o výhodný plyn od SSE stačí zavolať na zákaznícku linku 0850 123 555, navštíviť web stránku www.relativne.sk alebo poslať prázdnu SMS* na číslo 0948 35 35 35. SSE sa s Vami spojí do 24 hodín počas pracovných dní.

*Cena SMS je spoplatnená bežnou sadzbou Vášho operátora.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Miele oslavuje 125 rokov: Takýto bol vývoj umývačiek riadu od prvého modelu po inteligentné systémy Akú sprchu si vybrať do bytu alebo domu?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.