Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89732_sedadla s cicmianskym vzorom su v stanku zssk aj tento rok 676x507.jpg
24. januára 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

ZSSK pozýva do „kupéčka“. Na veľtrhu cestovného ruchu predstavuje svoje novinky

BRATISLAVA 24. januára 2019

Na známom veľtrhu ITF SLOVAKIATOUR 2019 sa ZSSK odprezentuje 24.1. – 27.1. 2019
V stánku, ktorý vyzerá ako vlakový vozeň, sa dozviete viac o cestovaní, pracovných miestach aj o IT novinkách ZSSK

Od dnes 24. januára 2019 do nedele 27. januára 2019 sa v bratislavskej Inchebe otvárajú brány prestížneho veľtrhu ITF SLOVAKIATOUR 2019. Svoje zastúpenie na ňom opäť bude mať aj Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK).

Stánok národného dopravcu návštevníci určite neprehliadnu. Aj tentoraz má podobu vlakového vozňa s kupé, v ktorom nechýbajú informačné obrazovky a sedadlá s čičmianskym vzorom. Ten je súčasťou dizajnu nových vozňov ZSSK. Vlani naša spoločnosť za stánok získala Cenu ITF SLOVAKIATOUR 2018 za inovatívnu a kreatívnu formu prezentácie.

Počas veľtrhu vo „vozni“ ZSSK radi privítame potenciálnych obchodných partnerov, ale aj budúcich kolegov. V stánku si možno zakúpiť cestovné doklady, cestovné poriadky a dozvedieť sa množstvo užitočných informácií o voľných pracovných miestach, regionálnej doprave, ale aj o novinkách z dielne ZSSK – modernom responzívnom e-shope, mobilnej aplikácii či o historicky prvom priamom spojení do švajčiarskeho Zürichu Railjet xpress, ktoré začalo premávať v decembri 2018.

Minulý rok predstavila ZSSK na veľtrhu kampaň „Ideme vlakom“, s ktorou odštartovala ročnú spoluprácu s členmi kapely S Hudbou Vesmírnou. Aj tentokrát má čo ponúknuť.

„Prostredie veľtrhu ITF SLOVAKIATOUR považujeme za jednu z najprestížnejších foriem prezentácie našej spoločnosti, preto aj tento rok radi využívame možnosť zúčastniť sa. Tentoraz chceme viac odprezentovať užitočné novinky, ktoré sme pre cestujúcich pripravili v priebehu minulého roka. Ide najmä o nový, modernejší e-shop a mobilnú aplikáciu Ideme vlakom. Oba produkty sú user-friendly a zodpovedajú požiadavkám moderného zákazníka. Do nášho provizórneho vozňa na veľtrhu pozývame aj všetkých tých, ktorí by sa chceli dozvedieť viac o najekologickejšej forme verejnej dopravy,“ hovorí Filip Hlubocký, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ ZSSK.

Veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour je najväčším svojho druhu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia v strednej Európe. Každoročne prináša komplexný servis pre ľudí, ktorí chcú spoznávať krásy Slovenska, či cestovať do zahraničia.

Tomáš Kováč
riaditeľ odboru komunikácie a hovorca

K téme

ZSSK si v utorok uplatnila opciu u českého dodávateľa vlakov Východné Slovensko získa vďaka opcii ďalších 5 Panterov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.