Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
99961_cetelem_banner_pr_1280x840_eko pozicka_2022 10_01 676x444.jpg
3. októbra 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Znížte svoje účty za elektrinu a plyn. Riešením sú ekologické projekty

3.10.2022 – Klimatické podmienky na Slovensku neumožňujú prečkať chladné obdobie bez zapnutého radiátora, preto je kúrenie bežnou súčasťou zimy. Aj napriek tomu, že sú klasické spôsoby získavania tepla obľúbené, mnohí hľadajú lacnejšie a ekologickejšie možnosti, najmä v súčasnosti, keď nás čaká zdražovanie plynu a elektriny.

Znížiť energetickú náročnosť domácnosti je možné vďaka ekologickým projektom. Na výber je množstvo projektov, ktoré pomôžu znížiť účet za elektrinu a plyn. Na Slovensku sú najobľúbenejšími ekologickými riešeniami inštalácia solárnych panelov, zateplenie domu alebo zmena klasických zdrojov kúrenia za kotly na tuhé palivo, či tepelné čerpadlá. Dotačný program Zelená Domácnostiam 2022, môže preplatiť až 50 % nákladov na inštaláciu ekologických projektov.

Ak však podmienky na získanie štátnej dotácie niekto nespĺňa alebo je príspevok nedostačujúci, banka Cetelem ponúka riešenie. „Potrebné peniaze na ekologické projekty je možné získať aj vďaka výhodnej EKO pôžičke od banky Cetelem. Využiť sa dá na zateplenie domu, výmenu starého kotla či kúpu solárnych panelov, a je možné skombinovať ju aj so štátnym príspevkom. Poskytnutie úveru máte bez poplatku a navyše s garantovaným úrokom 4,9 % ročne.“ vysvetľuje Andrea Trebuľová, zodpovedná za odbor Marketing a CRM banky.

https://www.cetelem.sk/eko-pozicka/

Informačný servis

K téme

Na cestách sa zvyšuje riziko stretu auta so zverou, škody bývajú vysoké Nehádžte všetky sacharidy do jedného vreca

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.