Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87291_20180314_mj_ford_truck_h_107 676x451.jpg
15. marca 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Značka Ford Trucks vstupuje na slovenský trh

BRATISLAVA 15. marca 2018 – Nákladné vozidlá Ford Trucks sú dostupné už aj na slovenskom trhu. Na tlačovej konferencii v Bratislave to oznámili zástupcovia spoločnosti. Slovensko sa tak stáva súčasťou medzinárodnej siete, ktorou chce výrobca v tomto roku pokryť až 40 krajín.

Spoločnosť Ford Trucks dodáva vozidlá stredne veľkým a veľkým logistickým a stavebným firmám na niekoľkých trhoch. Na Slovensku budú modely zastúpené tromi radmi vozidiel: ťahače, cestné nákladné vozidlá a stavebný rad. Výhradným distribútorom a importérom značky Ford Trucks pre slovenský trh je spoločnosť Delta-Truck, ktorá čerpá zo skúseností z maďarského trhu. V Maďarsku distribuuje úžitkové vozidlá Ford Trucks od konca roka 2016.

Spolupráci oboch značiek predchádzal takmer dvojročný prípravný proces. „Základom vzájomnej dôvery bolo odhodlanie, odbornosť, spoločný entuziazmus a dôvera v produkt. Chceme dopravcom uľahčiť a zefektívniť vykonávanie ich úloh; myslíme pritom aj na zvýšenie ich pohodlia“, povedal Péter Stefkó, konateľ spoločnosti Delta-Truck. Medzinárodný obchodný riaditeľ spoločnosti Ford Trucks Emrah Duman zdôraznil, že pri výbere Slovenska rozhodovala hospodárska stabilita, silný trh s úžitkovými vozidlami, rastúci počet investícií v infraštruktúre a geografická poloha. Zo strategického hľadiska je tiež dôležité, že Slovensko leží na tranzitnej trase, ktorá spája západ a východ Európy a funguje aj ako logistické centrum Európy.

Vozidlá pre európsky trh vyrába turecká spoločnosť Ford Trucks v meste Inonu od roku 1960. Moderné technológie a skúsenosti tímu vývojových a výrobných pracovníkov pomáhajú vyvíjať inovatívne materiály a vyrábať kvalitné komponenty a agregáty, vrátane moderných motorov. Nákladné automobily Ford Trucks sú vybavené motormi Ecotorq s objemom 9 a 13 litrov a spĺňajú prísne emisné požiadavky podľa normy Euro 6.

Výhradný slovenský distribútor značky ponúka 3-ročnú záruku bez obmedzenia najazdených kilometrov na najmodernejšie vozidlá stavebného radu, nákladné vozidlá a ťahače značky Ford Trucks, ku ktorým poskytuje komplexné služby. Súčasťou týchto služieb je aj možnosť testovania vozidiel, v rámci ktorého môžu potenciálni zákazníci vyskúšať úžitkové vozidlá značky Ford na krátke obdobie zadarmo alebo na dlhšie obdobie za zľavnené ceny. Spoločnosť tiež poskytuje výhodné možnosti financovania a servisné zmluvy ušité na mieru individuálnym potrebám zákazníkov. Všetci majitelia vozidiel Ford Trucks môžu využiť celoeurópsku 24-hodinovú asistenčnú službu.

Modely Ford Trucks sa dajú zakúpiť prostredníctvom obchodných zástupcov spoločnosti Delta-Truck v Bratislave.

K téme

Festivalová kolekcia WE ARE ONE SOUND: Oslávte slobodu a radosť letných dní s Answear.LAB Značka Orion oslavuje 110 rokov svojej existencie. Na výročie prišla s novinkou, ktorú si Slováci okamžite obľúbili

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.