Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. mája 2013 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Zmestí sa chuť leta do jednej plechovky?

BRATISLAVA 17. mája – Máte radi pivné mixy a hľadáte novú príchuť? Správnou voľbou je novinka Staropramen Cool Cidermix. Osviežujúci pivný mix s príjemnou jablkovou vôňou a vyváženou chuťou piva, jablčného cideru a jablkovej šťavy.

Základom Staropramen Cool Cidermix je pivo a cider. Jablkový cider vzniká kvasením čerstvej jablkovej šťavy a, údajne sa vyrába už v staroveku. Postupne sa tento jemne alkoholický nápoj udomácnil v celej Európe. Najviac priaznivcov si cider našiel v Anglicku, kde sa ho ročne vypije aj 500 miliónov litrov.

Jablčný cider je podstatnou zložkou Staropramenu Cool Cidermix. Za jedinečnosťou tohto osviežujúceho nápoja sa však skrývajú nielen kvalitné prísady, ale aj poctivá príprava finálnej konzistencie a chutí.

Letné dni, to sú neopakovateľné dobrodružstvá a nové zážitky. Staropramen Cool Cidermix dokonale doplní atmosféru slnečných dní nech ste kdekoľvek. Len nezabudnite: musí byť vždy dokonale vychladený!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Slovenská spoločnosť Eurex Energy premieňa plasty na využiteľné chemické látky. Vďaka srdcu od Siemensu pracuje takmer autonómne Samsung predstavil nové vlajkové lode Galaxy Z

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.