Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
92134_gettyimages 1035117954 676x451.jpg
18. decembra 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Zľavy na skipasy v slovenských strediskách s preukazmi ISIC, ITIC a EURO

18.12.2019 – S príchodom prvého snehu zahájilo lyžiarsku sezónu už viacero stredísk na Slovensku. Združenia CKM SYTS, ktoré vydáva na Slovensku preukazy ISIC, ITIC a EURO<26 preto dáva do pozornosti všetkým ich držiteľom zľavy súvisiace so zimnými športmi na slovenských svahoch.

„Držitelia platných preukazov ISIC, ITIC a EURO<26 získajú zľavu pri kúpe skipasu v takmer 20 slovenských strediskách. Pri kúpe skipasu takto návštevník lyžiarskych stredísk ušetrí až  do 40 percent z ceny dospelého skipasu,“ informoval obchodný riaditeľ združenia CKM SYTS Vladimír Jedlička.

Podľa jeho slov okrem výhodnej kúpy skipasu nájdu držitelia preukazov v niektorých strediskách zľavu aj na stravovanie a ubytovanie na svahu alebo v blízkosti strediska, na servis a požičanie lyží, či na lyžiarsku školu. „Nielen lyžiari po dobrej lyžovačke privítajú relax v príjemnom prostredí aquaparkov a wellness centier v blízkosti vybraných lyžiarskych stredísk v rôznych kútoch Slovenska. Pri vstupe do nich opäť ušetria preukázaním sa platným preukazom ISIC, ITIC alebo EURO<26,“ objasnil Jedlička.

Združenie CKM SYTS zároveň informovalo o ukončení tohtoročnej jesennej kampane k začiatku školského roka. Počas tejto kampane, ktorú ohraničovali pre študentov a učiteľov symbolické dátumy a to 1. september a  17. november, mohli držitelia preukazov okrem stálych zliav využiť ďalších takmer 60 špeciálnych kupónov. „Niektorí partneri zaznamenali nárast využitia kupónov v porovnaní s minulým rokom o viac ako 30 percent. Kampaň ešte nie je finálne vyhodnotená so všetkými partnermi, avšak evidujeme nárast využití kupónov a zliav, pričom držitelia preukazov počas spomínaných dva aj pol mesiaca ušetrili desiatky eur,“ dodal na záver Jedlička.

V súčasnosti má CKM SYTS viac ako 200.000 držiteľov platných preukazov, ktorí po ich predložení majú nárok na zľavy, výhody, benefity na viac ako 1300 miestach na Slovensku a viac ako 150.000 miestach vo svete. Viac informácií o zimných, ale aj celoročných zľavách sa držitelia preukazov dozvedia na www.isic.sk www.itic.sk www.euro26.sk

Inzercia

K téme

Štvorčlenná rodina môže vďaka Unionu ušetriť až 1700 eur. Doplatky, benefity či zľavy pomáhajú zdraviu i rodinnému rozpočtu Najviac hviezdičiek udelili ľudia poisťovni Dôvera, najmenej Všeobecnej zdravotnej poisťovni

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.