Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. júla 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Zlatý Bažant prinesie olympijskú atmosféru bližšie k nám

BRATISLAVA 27. júla – Zlatý Bažant v spolupráci s Fun Radiom prinesie na Slovensko čerstvé správy z LOH Londýn 2012 prostredníctvom živých vstupov z dvoch oficiálnych fanzón. Takmer každý deň počas trvania LOH Londýn 2012, čaká na návštevníkov SOFA zóny situovanej v centre Londýna, len pár krokov od prekrásneho Regents Parku, pestrá ukážka slovenskej hudby, filmov či gastronómie. Svoj koncert na jednom z dvoch pódií oficiálnej fanzóny odohrajú Jana Kirschner, Richard Müller, Majk Spirit, či obľúbené slovenské kapely Polemic, Horkýže Slíže, Vidiek, Uniques a mnohí ďalší. Slovenskú kinematografiu budú v SOFA zóne reprezentovať filmy Slepé Lásky, Osadné, Lóve, Slnko v sieti či Jánošík. Súčasťou programu budú aj vystúpenia slovenských dj-ov a karaoke show. Atmosféru SOFA zóny dotvoria typické slovenské jedlá, trh so suvenírmi a samozrejme svetové slovenské pivo Zlatý Bažant. Informácie o programe a adresy slovenských oficiálnych fanzón v Londýne budú uverejnené na stránke www.reprez
entujemeslovensko.sk a www.sofa-zone.com.

Pivný pozdrav z Londýna
Vďaka značke Zlatý Bažant, hlavnému partnerovi olympijského tímu v Londýne 2012, majú Slováci žijúci v Londýne možnosť podeliť sa o jedinečné zážitky so svojimi blízkymi. „Prostredníctvom Fun Radia môžu poslať pivný pozdrav svojim známym na Slovensko a zdieľať tak nezameniteľnú atmosféru spolu s nimi. Pozdravy budú odvysielané priamo v živých vstupoch z Londýna. Adresátov navyše potešíme doslova pivným pozdravom – plechovkami svetového slovenského piva Zlatý Bažant,“ hovorí Michal Sivko, Brand Manager značky Zlatý Bažant.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Riaditeľ GLN Norbert Kyndl: Tomášička je výnimočná už 60 rokov, a to vďaka každému tomášičkárovi Tento rok Slováci vyhrajú!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.