Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. februára 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Živé.sk s novým dizajnom titulky, chystá aj ďalšie obsahové novinky

BRATISLAVA 17. februára – Živé.sk, najčítanejší slovenský magazín o IT, internete a digitálnej televízii, naplno prechádza na nový dizajn. Po radikálnych zmenách celého dizajnu v minulom roku teraz od základu zmenil svoju titulnú stranu.
„Rozhodli sme sa nejsť cestou mnohých grafických prvkov ani delenia do mnohých kategórií priamo na titulnej strane. Veríme, že čitateľ Živé.sk ocení chronologické radenie článkov, v ktorom mu denne zvýrazníme tie najdôležitejšie témy,“ hovorí šéfredaktor Živé.sk Filip Hanker. Pri príprave redizajnu bola najdôležitejšia jednoduchosť a maximálna prehľadnosť nielen pri prístupe z počítačov, ale aj tabletov a mobilov. Popri plnej verzii stránky je ale naďalej k dispozícii aj mobilná verzia.
V poslednom čase web výrazne zvýšil počet publikovaných článkov. Počas pracovných dní ich prináša viac než 20. „Zmena vzhľadu titulky bola nevyhnutná. Pôvodná verzia titulky na ich dobré umiestnenie prestáva stačiť,“ uviedol Hanker. Počet článkov naďalej medzimesačne rastie.

Prídu aj obsahové novinky
Minulý rok bol pre redakciu portálu mimoriadne nabitý. „Naplno sme rozbehli novinky zo sveta hier či ich recenzie. Začali sme prinášať oveľa viac videa v článkoch a zvýšili podiel domácich tém. V najbližších mesiacoch chystáme celý rad obsahových noviniek, z toho dve zásadné,“ dodáva F. Hanker.

O Živé.sk a weboch Azetu
Živé.sk je dlhoročne najčítanejším internetovým denníkom o IT, internete a digitálnej televízii na Slovensku. Podľa oficiálneho auditu návštevnosti AIMmonitor ho mesačne sleduje približne 400-tisíc jedinečných návštevníkov. Živé.sk je na trhu už viac než 15 rokov. Patrí do najväčšej internetovej siete na Slovensku – Azet.sk.

Zdroj dát: 11/2014 – 01/2015, AIMmonitor – IAB Slovakia – IAB Slovakia, Gemius & Mediaresearch, RU

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

sj;bl

K téme

Bezkontaktné platby Mastercard sa budú dať realizovať na Slovensku už aj s náramkami Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC Situácia praje mladým ľuďom – uplatnenie nájdu vo viacerých odboroch

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.