Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
100219_predajne planeo s novym logom 1 676x408.jpg
31. októbra 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Žiadne umelé navyšovanie cien a dychberúce zľavy – skutočný Black Friday už začal

31.10.2022 – Najväčšia sieť elektropredajní v SR – PLANEO dokáže rásť aj počas kríz. Aktuálne má už 54 predajní a prichádza s novým vizuálnym konceptom. Okrem toho od dnes spúšťa Black Friday nielen so skutočnými zľavami, no tiež s nulovým navýšením pri splátkach.

PLANEO je ukážkový príklad, ako sa spoločnosť dokáže s krízami nielen vysporiadať, ale popri nich aj rásť. Prvú predajňu otváralo v krízovom roku 2009. Neskôr, počas lockdownov v rokoch 2020 – 2021, ktoré mali na mnohých predajcov fatálny dopad, vyriešilo zmenou svojich kamenných predajní na výdajné miesta e-shopu a túto službu si ponechalo až dodnes. Na zmenu spotrebiteľského správania zareagoval elektropredajca vlastnou službou Doprava PREMIUM, ktorú neskôr rozšíril o spoluprácu so spoločnosťou Packeta. K svojim 53 výdajným miestam tak pridal aj ďalších skoro 2000 výdajných miest a boxov Packety, čím sa zaradil k predajcom s najdostupnejším tovarom. V polovici októbra otvorilo PLANEO svoju 54. predajňu v Štúrove. Tá je zároveň prvou predajňou označenou novým logom.

Nové logo už na prvý pohľad nesie atribúty dynamickej filozofie spoločnosti: je jednoducho čitateľné, zrozumiteľné, svieže, s úsmevom ako prídavkom. „Redizajn sme poňali evolučne – s ohľadom na našich verných zákazníkov sme zachovali konzistentnosť, omladenou grafickou identitou zas oslovujeme mladšie generácie. Lepšiu vizuálnu čitateľnosť ocenia tiež používatelia mobilných zariadení,“ vysvetľuje CEO PLANEO Peter Benický. Súčasťou nového vizuálu je aj claim „S úsmevom pre všetkých„, vyjadrujúci dlhodobo nastolený smer siete PLANEO ako takej. „Úsmev nie je na našich predajniach žiadna novinka. Naši predavači ochotne a s úsmevom poradia, naši kuriéri s úsmevom odovzdajú tovar a spokojný úsmev je poznávacím znamením našich zákazníkov. Tento claim sa teda vyslovene ponúkal z praxe,“ prezrádza Peter Benický, ako inak, s úsmevom na tvári.

Black Friday už začal: Zľavy, nulové navýšenie pri splátkach aj dostatok tovaru

V novom vizuálnom prevedení bola otvorená už 54. predajňa PLANEO v Štúrove. Redizajnom postupne prejdú všetky existujúce predajne, celý vozový park, e-shop planeo.sk, ako aj sociálne siete. Prvou kampaňou, ktorá odštartovala pod novým logom, je spotrebiteľmi mimoriadne obľúbený a očakávaný Black Friday.

Black Friday v PLANEO sa už začal s týmito zľavami

Náš Black Friday zákazníkov určite prekvapí, pretože začína už v pondelok 31. októbra a bude trvať až do 27. novembra. Čo neprekvapí, sú skutočné plošné zľavy na vybrané značky, za ktorými si stojíme. Umelé navyšovanie cien pre vytvorenie ilúzie zľavy patrí u niektorých obchodníkov k bežným praktikám, zvlášť pred výpredajovými akciami. My sa od takýchto praktík dištancujeme a preto sú v PLANEO zľavy síce opticky nižšie, no zato skutočné. Okrem toho ponúkame našim zákazníkom možnosť nákupu na splátky bez navýšenia a zatiaľ dostatok tovaru v skladoch. Black Friday je preto ideálnou príležitosťou na nákup vianočných darčekov,“ uzatvára CEO PLANEO Peter Benický.

Informačný servis

K téme

Vražedná pomsta. Maskovaný strelec v súdnej sieni Chystáte sa na lyžovačku? Nezabudnite si poistiť zodpovednosť za škodu, v zahraničí vás môže vyjsť zrážka s lyžiarom draho

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.