Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
96299_novy projekt 3.jpg
25. novembra 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Zdieľať spoločnú vášeň pre šport. Nová lokálna kampaň Mastercard vznikla na Slovensku

25.11.2021 – Spoločnosť Mastercard štartuje svoju novú kampaň zameranú predovšetkým na široký rad lokálnych športových benefitov. Na ne majú nárok držitelia všetkých kariet Mastercard a to svoje si z nich vyberie každý športovec alebo fanúšik. Kampaň vznikla na Slovensku a v budúcnosti bude použitá na viacerých trhoch, kde Mastercard pôsobí. Tvoria ju štyri vizuály a dva tridsaťsekundové spoty ukazujúce šport v rôznych podobách.

Aktuálne spoty jednej z top svetových značiek vznikli na Slovensku. Na tvorbe sa podieľala bratislavská agentúra Mayer McCann-Erickson a slovenskú produkciu zastrešila Eallin Nomad Slovakia. Režisérom oboch spotov bol Juraj Štepka a úlohy fotografa sa zhostil známy Šymon Kliman.

Teší nás, že v lokálnej produkcii vznikla ďalšia veľká kampaň Mastercard s medzinárodným presahom. Kampaň má za cieľ upozorniť predovšetkým na to, že s každou kartou Mastercard sa spájajú benefity a výhody, ktoré sú skutočne pre všetkých držiteľov našich kariet a sú im zároveň k dispozícii na každodennej báze,“ povedala Pavla Císařová, manažérka marketingu a komunikácie spoločnosti Mastercard pre Slovensko a Českú republiku.

Kreatívny koncept kampane sa dá zhrnúť slovom „Parťáci“. Každodenné športové aktivity, ktoré sú spojené s priateľmi alebo rodinou sú oveľa viac o spoločnom trávení času, než o samotnom športovom výkone. Kampaň je spojená so sloganom „Zdieľať spoločnú vášeň pre šport. Na nezaplatenie™.“ Kampaň už odštartovala na Slovensku i v Českej republike, začína v rámci online kanálov a postupne sa objaví aj v televíznych formátoch a OOH.

Všetky aktuálne športové výhody a benefity kariet Mastercard sú uvedené na stránke https://www.mojmastercard.sk/akcie/sport.html. Medzi ne patrí široký výber zliav na športové vybavenie u najrôznejších obchodníkov. Na stránkach získajú držitelia kariet Mastercard aj prístup na dvojmesačné vyskúšanie jednej z najsťahovanejších tréningových aplikácií Fitify či na trojmesačné vyskúšanie motivačnej aplikácie Headspace. S kartou Mastercard je možné získať 20%-nú zľavu na oblečenie Under Armour či na štartovné práve otvorenej sezóny trailových závodov Behaj lesmi 2022. K dispozícii je aj množstvo zliav na smarthodinky, švajčiarske hodinky, vybrané produkty Xiaomi a oveľa viac.

Informačný servis

K téme

Festivalová kolekcia WE ARE ONE SOUND: Oslávte slobodu a radosť letných dní s Answear.LAB Kristína Svarinská sa stáva oficiálnou ambasádorkou Notina pre Slovensko

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.