Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
90893_foto sita kraj 676x390.jpg
3. júna 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Zákazníci si koncept KRAJ obľúbili. Jedna z najrýchlejšie rastúcej sieťe potravín otvára novú predajňu v bratislavskej Dúbravke

BRATISLAVA 3. júna – Prvá predajňa pod značkou KRAJ bola otvorená iba v marci minulého roka. Dnes už zákazníci môžu navštíviť desať prevádzok po celej Bratislave a jednu v Trnave. Najnovší KRAJ od začiatku júna nájdu na Homolovej ulici v bratislavskej Dúbravke.  Rast siete bude ešte v tomto roku pokračovať aj za hranicami hlavného mesta.

Sieť potravín KRAJ má ambíciu stať sa postupne celoslovenskou značkou. Desať bratislavských predajní v súčasnosti dopĺňa jedna v trnavskom nákupnom centre OC Sofi. Expanzia za hranice Bratislavy však bude pokračovať už počas tohto roka. „Na jeseň sa KRAJ rozšíri aj do Prievidze a Mostu pri Bratislave. V hlavnom meste máme v pláne otvoriť ďalšie predajne na Hraničnej ulici v Ružinove, či na Peknej ceste.  V lete sa tiež pustíme do premeny našej vlajkovej lode v Auparku,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti TERNO real estate Stanislav Čajka a dodáva, že ambíciou KRAJa je byť celoplošne fungujúcim reťazcom.

KRAJ ako prvý koncept na Slovensku priniesol spojenie troch hlavných potrieb zákazníkov pod jednu strechu – komplexný a pohodlný rodinný nákup za primerané ceny, kvalitnú ponuku od slovenských výrobcov a v neposlednom rade aj produkty pre spotrebiteľov s potravinovými intoleranciami a zdravotnými a stravovacími obmedzeniami. Dbá na kvalitu potravín a ich lokálnosť. „Takmer 60 percent tovaru v našich predajniach je od slovenských výrobcov a farmárov. Zákazníkom záleží na pôvode potravín a ich kvalite. Pri nákupe produktov z fariem či polí zo Slovenska sa môžu spoľahnúť na spojenie kvality a dôveryhodnosti pôvodu.“ dodáva S. Čajka.

Najnovšiu prevádzku siete potravín KRAJ  nájdu zákazníci od soboty, 1. júna, na Homolovej ulici 2, v Dúbravke. Aj nová bratislavská prevádzka ponúka široký sortiment od slovenských výrobcov a farmárov, ktorým záleží na kvalite a nárokoch súčasného spotrebiteľa.

Zákazníci si koncept KRAJ obľúbili o čom svedčí aj prieskum spoločnosti KANTAR Slovakia z marca tohto roku, ktorý ukázal, že 89 % zákazníkov hodnotí predajne ako vynikajúce, veľmi dobré alebo dobré. Potraviny KRAJ získali tiež prestížne ocenenie v súťaži Hermes Komunikátor roka za najlepší interiér predajného priestoru.

O spoločnosti TERNO real estate

Spoločnosť TERNO real estate aktuálne prevádzkuje cca. 100 predajní Terno a Moja Samoška. V marci 2018 predstavila prvú predajňu pod názvom KRAJ, v súčasnosti ich už prevádzkuje jedenásť.

Inzercia

K téme

Záujem zákazníkov o slovenskú divinu rastie, Tesco rozšíri ponuku do ďalších predajní SodaStream má už vyše 800 výmenných miest. Bombičku si vymeníte aj vo viac než 200 drogériách Teta

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.