Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
97120_pf_04780 676x451.jpg
11. novembra 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Zákazníci O2 zažijú na Vianoce dvojnásobné potešenie. Užiť si budú môcť dve zariadenia za cenu jedného aj dvojnásobné dáta

11.11.2021 – O2 prichádza od 15. novembra s Vianočným extra bonusom na nákup 5G zariadenia pre nových aj existujúcich zákazníkov O2 SMART Paušálov a O2 Dát. To znamená, že zákazníci získajú dvojicu vybraných zariadení iba za cenu prvého. Druhé zariadenie bude v plnej sume kompenzované Vianočným extra bonusom na zariadenie. Okrem toho aj na Vianoce a až do konca januára platí, že zákazníci si môžu zdvojnásobiť objem dát v rámci tarify, ktorú využívajú, bez poplatku.

„Vianoce v O2 prichádzajú tento rok na dvakrát. Na oslavu 5G sme v septembri priniesli vo vybraných O2 SMART Paušáloch dvojnásobný objem dát  bezplatne až do konca januára budúceho roka. No a teraz si môžu od nás zákazníci pod vianočný stromček odniesť vybrané dvojice 5G zariadení len za cenu jedného, a pripraviť sa tak na prichádzajúcu 5G éru,“ hovorí Milan Morávek, riaditeľ komerčného úseku O2.

Za cenu prvého získate druhé zariadenie za 0 eur

Vianoce v O2 budú v znamení dvojnásobku. Okrem už predstavených dát v O2 SMART Paušáloch pridáva O2 pre zákazníkov aj 6 rôznych kombinácií zariadení, z ktorých si budú môcť svoje vianočné dvojice vybrať na základe vlastných preferencií a želaní. K tabletu si môžu vybrať napríklad smartfón. K smartfónu je možností niekoľko, buď ďalší smartfón, Smart hodinky alebo obľúbený vysávač.

Ponuku všetkých šiestich vianočných dvojíc nájdu zákazníci od pondelka 15. novembra na webe www.o2.sk/vianocne-dvojice a  budú si ich môcť zakúpiť v e-shope operátora aj na predajniach. Zariadenia s Vianočným extra bonusom si môžu zákazníci zakúpiť od 15.11.2021 do 31.1.2022 alebo do vypredania zásob.

Dvojnásobné dáta pre zákazníkov vybraných O2 SMART paušálov až do konca januára

Vianoce v O2 odštartovali tento rok už v septembri, odkedy si zákazníci vybraných O2 SMART Paušálov môžu každý mesiac zdvojnásobiť objem dát v rámci svojej tarify bezplatne. Od februára budúceho roka budú môcť aj naďalej využívať benefit zdvojnásobených dát, avšak tento objem získajú za zvýhodnené ceny. Zákazníci Modrého O2 SMART Paušálu tak namiesto 1GB budú môcť využívať 2GB s doplatkom 1 eura, zákazníci Strieborného paušálu budú mať celkovo k dispozícii až 6 GB s doplatkom 2 eur a zákazníci Zlatého dokonca až 20 GB s doplatkom len 3 eur.

Informačný servis

K téme

Získali ste štátny príspevok na digitálneho žiaka? Príďte ho využiť do DATARTu! Tesco naplno spúšťa svoj Online Club, členom ponúkne doručenie zadarmo a 21 eur späť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.